Funguje to až bez tej medzery, ale kto chce, ten na to príde aj sám.:)
http://www.notabene.sk/?utulky-ako-riesen ie-nestacia
Vieš čo je na tom všetkom najhoršie? Ľudia si nevedia uvedomiť, že sa kedykoľvek môžu ocitnúť na ich mieste. Aj keď vlastnia peniaze, nehnuteľnosti, moc a slávu. Človek sa môže na ich "mieste" ocitnúť napr. stratou zdravia, psychickej odolnosti alebo stratou blízkeho človeka. Pozemské "šťastie" je relatívne a dočasne ohraničené.
A pritom by bolo na tomto svete, ktorý bol pre všeobecné šťastie a blahobyt, stvorený, dosť pre všetkých, keby existovala ohľaduplnosť a úcta medzi nami úbohými tvormi z mäsa a krvi.


