Nie, server neblbne:), ešte nás neodstavujú:), inak by sme museli znovu prejsť na počúvanie "Slobodnej?:) Európy".:):):)
Odkiaľ prichádza puch, je nám obom jasné, "neúspešná", je ho cítiť ale už tak silno, že ani na nos priložené vreckovky nepomáhajú. Nebudeme to rozoberať do detailov, s tými dôchodkami som to myslel tak, že na ne pomaly ľudia už nemajú kde pracovať, nové pracovné miesta sa takmer nevytvárajú, mnohé zanikajú a nikto ich pre budúcnosť inak, ako prázdnymi slovami, nezaručí...
Áno, prežiť sa dá hlavne s NÁDEJOU a... dokonca aj bez zdravia. Ja tomu verím, inak by vo vesmíre nemohla existovať vyrovnanosť a spravodlivosť pre všetkých. A ja na ňu silne verím, "neúspešná":). 60-80 rokov v hviezdnych sústavách znamená asi toľko, ako zrnko piesku na morskom dne planéty Zem. Keby si to mnohí z nás dokázali iba z malej časti uvedomiť.
P.S.: Antigona by bol náhodou celkom originálny nick, možno ho niekedy niekde použijem...:):):)

