Kríza spravila hit z 1,5-izbového bytu
A žiť v jeden a pol?! izbovom byte, na ktorý si človek vezme hypotéku na 15-20 rokov napr. s dvomi deťmi, ktoré budú rásť, no to musí byť balada. Blbosť, viem si predstaviť, že si ľudia v začiatkoch prenajmú namiesto dvojizbového jednoizbový byt, ale pri kúpe každý rozmýšľa aj nad budúcnosťou a až také katastrofálne rozdiely v cene medzi 1-2 izbovým bytom v cene nie sú... Maximálne tretina.
Pol izba... hmm.. žeby tým bol myslený nejaký kumbál alebo komora?:):)
Ale vážne - niektoré byty sú uvádzané ako dvojizbové a pritom tá "druhá izba" (väčšinou je to, napr. v našom meste na preľudnenom sídlisku, taký malý slíž, kde fakt strčíš manželskú posteľ a k oknu sa nedostaneš) je prakticky neobývateľná.
Tento článok sa určite hitom nestane.