Na mieste Cellerovej jamy by sa najlepšie vynímal Celler osobne, keby ju s lopatou sám zasypával dva-tri mesiace vo väzenskom mundúre. Kto si? Zubričaňák? Alebo niekto, komu Celler dovolil spoluokrádať mesto? A ktorého si niekto konečne odstrčil od válova? Inak by si v sebe nemohol mať toľko nenávisti. Na každého raz príde, ver mi.
A to ešte v Trenčíne stojí jedna "jama" - úžasný projekt kúpaliska na Ostrove - plný špiny a kalu, nefunkčný a nezmyselný. Nahádzať tam takých ako si Ty.


