Veď už odišli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A viacerí, dúfam, pôjdu aj sedieť.
Veď už odišli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A viacerí, dúfam, pôjdu aj sedieť.
V percentách je to 18 percent v Čechách a na Slovensku 4 percentá. Testovaných u nás bolo 5542 ľudí, nie tritisíc.
Tá predchádzajúca 12 ročná odmena bola oveľa oveľa horšia. Teda okrem našich ľudí.:)
Neviem ako by z toho vyžil Krajniak, ale Kažimírovi by to bolo aj priveľa:
Tento článok ale nie je o Bielorusku...
Verím, že je veľmi ťažké prejsť z pozície dominantnej arogantnosti do pozície podriadenej poslušnosti. Nemá to naozaj ľahké, chudera.
Ešte nemajú 12-ročné skúsenosti a tak sa len opičia, že víťaz môže všetko.
Keď tam neskončili predchádzajúce vlády, neskončia tam ani oni. Ale aspoň sa môžu rôzni jedoidi stále rozčuľovať a krátiť si tak deň.:)
Igor Kmeťo: „Ak vám niekto povie, že koronavírus je výmysel, a že je to len slabá chrípka, tak mu hneď jednu pri***.
Takže na Slovensku boli slobodné voľby prevrat. A slobodné voľby v Bielorusku chce narušiť prevratom ulica. Niektorí ľudia vedia prekrúcať fakty tak, že si neuvedomia, že sú za hlupákov...
Je to tak. Už dávno mali zhabať majetky súvisiace s vládou minulou, a bolo by aj na 16. dôchodok.
Takže si nadpisodiskutér.::)
Hlavnou pointou článku je trenčianska nemocnica, ale zdá sa, že téma zlodejov ti nevyhovuje a hneď urážaš.
Článok a debata je o konkrétnych ľuďoch z trenčianskej nemocnice a spol.
Poriadky alebo čistky, miestni známi zlodeji dostali po prstoch.
A zabudol si dodať sorošizáciu. A všetko ostatné, čo si sa naučil papagájovať.
Ale veď je to jednoduché ako facka: nech sa konajú voľby ešte raz za spoločnej účasti pozorovateľov z EÚ, Ruska atď., ktorí budú dohliadať aj na sčítanie hlasov. Ak zvíťazí Lukašenko, všetci to budú musieť akceptovať!
Odporúčame