Merkelová príde do Poľska na podujatie 80. výročia vypuknutia druhej svetovej vojny
Prepáč Sorbon, píšeš vo svojich príspevkoch o pokore, ale chrlíš vôkol seba iba oheň a síru. Západ, komunisti, liberáli, fašisti, kukluxkláni, demokrati... Veď ľudia si vždy vymyslia nejakú zámienku, ako vyvolať nenávisť a rozpoltenosť aby sa dostali k moci a vždy sa tam dostanú tie isté povahy. Predpokladám, že nie si práve najmladší, rovnako ako ja. Pokús sa hľadať v źivote pozitívne veci, nadávať sa dá na všetko, aj keď človek môže mať pravdu. Ale život môže byť aj pekný, nie? Kľudne mi vynadaj, ak sa Ti uľaví.:)