nidy, kedze sa vyzaduje nepodmienecna kapitulacia Ruska
nieco na sposob Iranu si politicke EU (s)picky predstavuju
nidy, kedze sa vyzaduje nepodmienecna kapitulacia Ruska
nieco na sposob Iranu si politicke EU (s)picky predstavuju
Mil Mi-26, najväčší sériovo vyrábaný transportný vrtuľník na svete, má cenu, ktorá sa líši v závislosti od verzie, stavu a konfigurácie:
💰 Odhadované ceny:
Typ nákupu Cenové rozpätie
Nový Mi-26 10 až 15 miliónov USD
Použitý Mi-26 3 až 7 miliónov USD
Tieto ceny sa môžu líšiť v závislosti od:
výrobcu (originál z Ruska vs. sprostredkovateľ),
konfigurácie (vojenská vs. civilná verzia),
modernizácie a avioniky,
dopytu na trhu.
so svojimi ducharskymi polnocnymi seansami na vyvolavanie duchov mna nechod.... dakujem neprosim
:)
nebude to tym, ze mas rozum ako ryba a nie ako baba nakoniec?
co zase nechapes na tom, ze Rusko za konflikt na Ukrajine celi uz 18-temu baliku sankcii kdezto utok Izrahella zapadny svet oslavuje??? Pritom je vydany medzinarodny zatykac aj na Bibiho. Ci to je len taky prvoaprilovy joke od ICC?
Haja, dieťa, haja,
prišla čierna vrana,
sadla si ti na dom,
dala tebe hádam.
Búvaj, dieťa krásne,
búvaj, srdce jasné,
zavri svoje očičká,
spiže do polnočka.
dalsi brilantny komentar
++++++++++++++++++++++++++++
no a rozumies vyznamu toho slova? ty kadič
mas vela agresivity v sebe, tvoje myslenie je uplne zahmlene...
ked nieco stratis je stale moznost ze to najdes
Daj sa vyšetriť, dobre ti radím.
takze zase nic ako som si myslel
si len baba nie ryba :(((
to uz je vybavene, na Rusko bol uvaleny 18-ty balik sankcii ale na Izrahell ani jedno... mozno je rozdiel medzi pomenovanim konfliktu ako ŠVO a tzv. preventivny uder. To maju vo svojej vojenskej doktrine aj USA, mozno islo len o nedorozumenie a keby rusi pouzili tento terminus-technikus tak by USA Rusko na Ukrajine podporili. nakoniec to moze byt len jedno velke nedorozumenie
aha...ale nejako ti unikla tzv. velka ukrajinska ofenziva v ruskej Kurskej oblasti
ale to je len taky detail, nevsimaj si ho. mozes spinkat kludne dalej
Haja, dieťa, haja,
prišla čierna vrana,
sadla si ti na dom,
dala tebe hádam.
Búvaj, dieťa krásne,
búvaj, srdce jasné,
zavri svoje očičká,
spiže do polnočka.
no vidis...takto sa mi pacite :DDDDDDD
virtualni hrdinni (rozumej hodinovi) bojovnici za Ukrajinu a Izrahell
myslis Bibiho?
nevadi, ze komentujem obsah clanku ktory namiesto zniceneho zrazu uvadza "stratene"
preco teda nenapises podla spravnosti "Ukrajinci pre niekoľkými dňami stratili Rusom 4 stíhacie bombardéry SU 34" ???
nesmies aby ti nenavist zatienila tie zvysky rozumu co ti este zostali. Clovece vzochp sa !!!
no daj kde sa vytesujem zo smrti ukrajinskych civilov - AJ DETÍ ty negramotný opľúvač
vyborne, to som chcel pocut :)
konflikt moze pokracovat dalej
treba podat staznost aby to Pravda napravila okamzite
mozno maju len pokazeny "engine" a zle to prioritizuje titulku, doteraz na titulke boli len uspechy ukrajincov, preto je to naozaj velmi povazlive tento odklon
kto sa tu tesi zo smrti by som ti rad pripomenul ale vlastne ani netreba
ty sa z nej vytesujes dennodenne ale na kazdeho raz pride - pamataj si, karma je zdarma ty šmejd
ale ma to jeden hacik, musis pouzit ukrajinsku pracku, tie ostatne este nie su rusmi otestovane a je tak celkom mozne, ze len ukrajinci maju dostatocne vykonne pracky
Odporúčame