samozrejme je tam slovo PRAVDEPODOBNE
v titulke ale sebaiste NATO prezradilo, kedy dôjdu Rusku peniaze na vojnu
samozrejme je tam slovo PRAVDEPODOBNE
v titulke ale sebaiste NATO prezradilo, kedy dôjdu Rusku peniaze na vojnu
ak tam medzinarodne organizacie Iran nevpusti a skody budu hodnotit iba oni, tak povedia to co budu chciet svetu povedat. Navyse po tom co Trump dostal velku gratulaciu od svojho poskoka z NATO tak tomuto tvrdeniu vsetci uveria aj bez dokazov. Snad sa uz Iran na priklade Izrahella poucil a namiesto silnych reci bude v tichosti pracovat na tom aby sa nieco taketo uz nikdy nezopakovalo. Nech si svet veri tomu comu chce verit
a naco, ty ich hravo nahradis a admin ta ani nevymaze
chcelo by to tento oslavny clanok niekam odlozit...viem, ze sa este bude naramne hodit, pretoze dalsia generacia nam nebude verit...
chcelo by to tiez porovnat co pisali v novinach ked sa v 60tych rokoch pripojilo CSSR na ten sovietsky plyn a ropu a co vsetko sa zato vtedy stihlo vybudovat
to len na dokreslenie ako dokazu ludia prehadzovat kabaty
nove cyklotrasy v Bratislave... tym mozeme konkurovat tomuto megalomanskemu rezortu
my nic megalomanske rozhodne staviat nechceme, preto bolo spravne ze sa asanovali rozostavane Razsochy a kedze dialnica je na pomery Slovenska tiez megalomanske dielo, tak ho pekne kuskujeme a davkujeme ludom po kvapkach
ale vies preco vsak? medzinarodne sankcie ktore si USA uvaluju na koho chcu zatial co inych v rovnakych metodach este podporuju su dovodom preco v niektorych castiach sveta ludia hladuju
je velmi jednoduche ukazovat len na rezim
KLDR su tiez komunisti, Cina tiez a co sa tyka SA alebo SAE tak to su ciste diktatorske krajiny, ktore maju blizsie k tomu druhemu a ako mohutne investuju do rozvoja svojich krajin
v slanej vode neprezije
KLDR sa inspiruje SA a SAE a stavia rezorty vdaka ktorym sa dostane k valutam
smejeme sa krajinam ako Rusko, Cina ci KLDR ale co za posledne roky vybudovalo velkeho Slovensko???
A ked tých deduškov nebude tak deti budú na výlety chodiť uz len pešo, v blizkosti školy
Asi zle platená profesia ked sa tam mladí nehrnú
Architektom celého konfliktu je stale USA a na tom sa uz nic nikdy nezmení a USA tento konflikt náramne vyhovuje. Že umierajú občania iných štátov? A co ma byt pokial na tom USA zarábajú miliardy? Úplne bez hanby si pred celým svetom privlastnili zvyšok toho co zostane Ukrajine v rukách a nikto nic na to na západe nepovedal
Dal som ti plusko aby si sa nam tu nezrútil a nerozplakal
Ty USA platený hrdina co hanobí slovenčinu
Hlavne že ten tvoj nick je chrumkavy ako si cely ty
Na tvoj názor urcite nie som zvedavý ty trollovaci bot
Zaujimal ma ten odkaz ale v článku žiadny nie je…takze další clickbait ako v správnom bulvári
Uz sa prosím ta ukludni
Píšem svoj názor a tvoj mi je u zadku
Admin zase vymazal moje príspevky ktoré nijako neporušoval pravidla diskusie? To je naozaj taky chudák a úbožiak ??? To je vsetko na co sa zmôžeš ty hrdina? Sa tu pekne majte teda, cenzúra ako vyšitá ale hlavne že tu mate trollov ktorý hanobia národ a iných diskutérov
len EU, USA budu vysmiate o to viac, ze budu EU dodavat aj ropu, plyn a uranove palivo do jadrovych reaktorov
neviem ako Polsko ale Slovensko ich podla mna neustoji
na rozdiel od zapadu sa rusi uz poucili a maju vlastnu skusenost... to skor zapad nema takuto skusenost a zda sa ze sa minimalne EU vydala tymto smerom
z 2% skok na 5% to je dobre sialenstvo. Tesit sa mozu len USA....dalsie biliony dolarov potecu z EU do USA
internetovi trolli nechapu...oni len troluju
Odporúčame