verime, veriiiime ze urcite nedojde k vykyvom cien
:DDDDDDD
verime, veriiiime ze urcite nedojde k vykyvom cien
:DDDDDDD
takue k vojenskym cielom uz pribudli aj "rezimne" ciele
este tak k akym cielom patrili ti cca 9 iranski jadrovi vedci spolu s rodinami a susedmi?
Kac dnes tiež spomenul pondelkový izraelský útok na sídlo iránskej štátnej televízie IRIB v Teheráne s tým, že Izrael môže zaútočiť aj na ďalšie objekty spojené s iránskym režimom. „Aj dnes budeme pokračovať v útokoch na vojenské a režimné ciele v Teheráne, rovnako ako sme včera (v pondelok) zasiahli vysielateľov propagandy,“ uviedol Kac. Štátna televízia IRIB dnes informovala, že izraelský úder zabil troch jej zamestnancov.
zaujimave....este vcera bola info, ze zasah TV nebol priamy ale Izrael utcil na blizky ciel
Tiez ako tu niektori neustale prizvukuju, ze Iran utoci na civlistov a Izreal len na "vojenske" ciele
tie vase klamstva vas nejako velmi rychlo dobiehaju a vas samotny Izrael vam ich vyvracia
neberie si servitku pred usta, asi sa citi na koni a je mu jedno co si zvysok sveta mysli
ok ale co z toho, ze svet zisti kto bol jadrovy agresor naozaj? to nam vsetkym moze byt platne ako mrtvemu kabat
Jedná se o přečin výtržnictví podle § 358 odstavce 1 trestního zákoníku a přečin hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob podle § 355 odstavce 1 písm. a) trestního zákoníku. Navržen byl trest odnětí svobody ve výměře 5 měsíců s podmíněným odkladem jeho výkonu na zkušební dobu v trvání 24 měsíců a dále povinnost podrobit se vhodnému programu sociálního výcviku a převýchovy, sdělil nakonec tiskový mluvčí státních zástupců pro desátý pražský obvod JUDr. Richard Houdek.
Trestný čin? Alebo si niekto prihrieva svoju polievocku? Vrazda slovaka tiez nakrutena na kamery je suhra nestastnych okolnosti pritom
len tak na zamyslenie
Európsky súd pre ľudské práva zamietol žiadosť ombudsmana o intervenciu v prípade smrti Slováka na belgickom letisku. Nik tak nebude potrestany a ide len o poľutovaniahodný súbeh tragických okolností.
Tramvaják napadající Ukrajince jde před soud: Měl hanobit národ, žádají pro něj podmínku a převýchovu
Sama policie původně uvažovala, že došlo k pouhému přestupku a muž byl okamžite propušten z práce. Později policie hledala svědky, protože se objevila možnost stíhat dotyčného pro přečin výtržnictví. To, že nakonec skutečně došlo k překvalifikování případu na trestný čin, vyplynulo už z reakce policie na dotazy naší redakce. To se děje právě spíš u kriminálních kauz.
Ukrajina je jeden problem ale USA sa s Ruskom mozu skrizit aj pri konflikte v Irane. A vlastne tam uz celkom aktivnu rolu hra aj Cina ktora ma Iran tiez sa svojho vyznamneho obchodneho partnera.
a USA a Izrahell su znami tym, ze nepocuvaju druhych pokial to neni v ich vyslovnom zaujme. Takze je to velmi nebezpecna situacia
Irán sa podľa Trumpa musí úplne vzdať. Nespresnil však, či sa má vzdať svojho jadrového programu, alebo niečoho iného.
myslim, ze je to uplne jasne...tu sa na nejaky iransky jadrovy program uz nehra... a ani nikdy nehralo. ten bol len zamienkou pre sionisticky rezim aby napadol suverenny stat nevyprovokovanym utokom
som nevedel, ze boli zaznamenane aj pripady nakazy z vodovodu...clovek si mysli, ze robi nieco prospesne pre svoje zdravie a nie, ze sa prave zabil
mozgožravá améba je prihodnejsie pomenovanie ako eufericky znejuce slzovičkovka zhubná
tie nakazy su (chvalabohu) extremne zriedkave, takze pre farmafirmy je to absolutne nezaujimave. vyvoj vakciny alebo lieku moze stat miliardy nez sa zacne na trhu predavat a trh tvoria na celom svete doslova jednotky - max. desiatky ludi. Zijeme v kapitalizme a nie v socializme.
kolko krat som sa pritom ako decko na kupalisku nadychol vody, ze ma nos este hodinu stipal... a keby len kupalisko ale ako deti sme sa na dedine kupali aj v rybnikoch a potokoch kde bo vytvoreny splav...
a ako to bude? budu na seba utocit mocnosti, zostrelovat si lietadla a nicit techniku a vojakov a tvarit sa, ze to boli bud izraelski vojaci alebo iranski, podla toho o aku stranu konfliktu pojde?
Izrael alebo USA ak dojde k najhorsiemu sa nebudu rozpakovat pouzit aj jadrove zbrane a to potom neviem aka diplomacia zazehna a vyriesi
87 prispevkov od rana je najlepsi dokaz, ze Bibi odsunul Zelenskeho a Ukrajinu na vedlajsiu kolaj
a ak sa tam ten konflikt este viac rozhori a zapoja sa don aj USA, tak Zelenskyj by mal zacat balit kufre
uplne nezmyselny utok, ktorym ukrajinci nic neziskali ale stratili vela vojakov
no ak sa USA do konfliktu aktivne zapoja, tak som zvedavy co urobi Cina a Rusko.... ja neverim, ze koli 10 milionovemu narodu je zrazu pre zapadny svet akceptovatelna eskalacia az k 3WW. Kubanska kriza je uplne nic v porovnani co nam teraz hrozi ak sa konflikt bude stale eskalovat
no a vdaka sanciam a izolacii je to dnes presne naopak, karta sa obratila - Iran sa prepadol do chudoby a ine autoritativne rezimy ktore vladnu v krajinach ako SA alebo SAE stavaju novodobe divy sveta
urcite budu chciet Izrael s USA izolovat Iran tak ako to len pojde
ak Iran dobiju, tak pouziju scenar zo Syrie, Libyie, Iraku a podobne... dosadia prozapadnu babkovladu a USA si zaberu pre seba iransky ropny priemysel. a nielen ten
otazne je ale ci to Cina a Rusko dovolia, kedze oni s Iranom maju tiez svoje plany a uz aj uzatvorene zmluvy a investovane miliony dolarov
preto tato akcia Izraela bola to najhorsie co ich mohlo napadnut!!!!
*bit (milujem automaticke opravy)
zapad dokonca aktualne podmienuje dalsiu podporu tym aby Ukrajina zacala mobilizovat od 18 rokov... az tak im "zalezi" na Ukrajine a ukrajincoch
nechaju ich byt medzi sebou az do posledneho ukrajinca alebo rusa... co asi tak nastane skorej?
dlhodobo podcenovat nepriatela sa nevyplaca....Rusko ustupovalo USA ale v com ustupilo USA Rusku?
Rozpad ZSSR, je krasne vidiet ako tieto krajiny postupne si zabralo NATO. Kde bolo NATO v roku 1989 a kde je NATO teraz? A Gorbacov sa nemusel tak lahko vzdat uzemi, ktore sovieti obsadili po 2WW.
Aktualne na priklade Iranu je vidiet ze nepriatel si moze roky pripravovat podu na finalny utok. Bohuzial je pravda, ze odpalena raketa z hranic Ruska leti kratsie a rusom dava aj menej casu na reakciu ako ked ju rusi odpalia na USA alebo VB. USA hraju velmi nebezpecnu hru - Ukrajina pritom nikoho zo zapadu NEZAUJIMA. USA uz ukazali svoju tvar. Cele je to len oslabovat Rusko vsemozne ako sa da - az pokial sa system nezruti alebo nebude mat NATO dostatocnu presilu. Vyrobit false flag je potom uz najmenej. Izrael sa tym ani netrapil aktualne
no ked teraz vidim ako ho nastoluje Izrael tak v podstate si este hovorim, ze rus sa sprava pri tom ako samaritan alebo ako dobry báťuška
ak sa Iran nestiahne, tak sa tak urcite stane
Odporúčame