pise ja "jednat o mieri"
pise ja "jednat o mieri"
ukrajinci ruskej narodnosti sa tiez nepocitaju?
:DDDD
zaujimave....raz je Rusko obor na hlinenych nohach, ktory nedokaze si podrobit ani Ukrajinu a naslene ti isti tu hlasaju, ze si po Ukrajine trufne obsadit a zabrat celu Europu...
pokrocile stadium schizofrenie?
preco nam tu neustale davas na znamost svoju zoofiliu?
alebo je tu niekto zvedavy na jeho sexualne uchylky?
kde to robia 11 rokov? si to pleties s USA a nejde o 11 rokov ale cca 80 rokov ak by sme koniec 2WW brali ako medznik dokedy USA az tak velmi nevystrkovali rozky vo svete
aaano, ukradli povodnym severoamerickym obyvatelom zem aj vykonali na nich genocidu a ano aj z Afriky vo velkom si vozili otrokov ale povedzem ze sa bavime o obdobi cca 100 rokov dozadu
alebo ked nedas, tak dobre - USA uz 100 rokov sa miesaju vsade kde ich netreba ale teraz sa karta obracia a pri Rusku alebo Cine uz naslapuju v tichosti radsej
samozrejme ale takto ako to hlupo urobili len dokazali celemu svetu, ze nikdy nemali zaujem s Ruskom rokovat o mieri ale len o jeho kapitulacii
to nacasovanie utokov ukrajincami nebola nahoda ale tym sa sami prezradili
urcite to skusia ale nie su tou stranou konfliktu ktora aktualne ma navrch, co nakoniec sami priznavaju.
kazdopadne keby pockali 2 dni (!) tak to na ich utokoch nic nemeni skor naopak - mozu argumentovat, ze sa chceli dohodnut na mieri ale Rusko nie a preto pokracuje konflikt dalej.
ked ti v obchode budem chciet nieco predat a pocas predaja ti zrazu dam poriadne popapuli, tiez asi nic nekupis aj ked ja budem tvrdit, ze to nic nebolo a zase nic take strasne sa ani NESTALO
o vojne pise naj7 tak som mu odpisal aby chapal... moja skusenost s vami je, ze sa vam to vsetko pletie a pokial vam to clovek polopate nenapise tak nechapete suvislosti a zacinate chrlit vulgarizmy
defacto a dejure ale tento konflikt (univerzalne slovo ktore vystihuje situaciu na Ukrajine) nie je vojnou v zmysle, vyhlasenia vojny inemu statu. Snad to uz konecne pochopis ked som ti to takto pekne napisal
Stanko ale ved to nebolo koli Afganistanu, ved uz pochop
ty tu motas vsetko dokopy a zasluhy za rozpad ZSSR by si chcel ukradnut Reaganovi, to by sa ti nepodakoval ten neborak keby este zil
no nemas pravdu, vojnu nevyhlasilo Ukrajine Rusko ani Ukrajina Rusku. Co si ty myslis, nie je ale vobec podstatne nakolko nerozumies ani zakladnym veciam co by sa v takom pripade zacalo diat
pravda nemusi byt draha, vacsinou je naopak velmi lacna a jednoducha
Stanko aj ked je to pre teba neuveritelne, tak Rusko nevyhlasilo Ukrajine vojnu a ani Ukrajina nevyhlasila Rusku vojnu. Nejako sa nikomu nechce nateraz vyhlasovat vojnu (vdakabohu). Mozno je to pre teba sokujuce zistenie ale zase je pozitivne, ze si sa dnes zase nieco nove dozvedel a naucil. Nabuduce budes mudrejsi :)
takze dosli argumenty
chapem...
teraz poukazujes na "uspechy" US army?
to si rusi asi povedat nemozu, alebo mozu?
takze necitas vsetko.... tak to bude asi tym...
ale mas pravdu, banderovci maju na svedomi aj teroristicke utoky na civilistoch o ktorych zapadu tvrdia, ze nie su ich dielom. to su predsa ti nasi, nie? :)
len su proste skromni a vsetkym sa nechvalia
ku kapitulacii
:DDDDD
rock and roll?
no je ale potom asi obrovska, ba priam sialena nahoda, ze pocas mierovych rokovani medzi Ruskom a Ukrajinou sa doslova roztrhlo vrece s teroristickymi utokmi banerovcov v Rusku
mohli aspon pockat nez sa tie mierove rokovania skoncia, cize cca 2 dni ked vedeli, ze aj tak sa na nicom okrem vymene zajatcov a mrtvych nedohodnu
Potom by sme "verili" Ukrajine, ze ma uprimny zaujem o mierove rokovania
:DDDD
udajne ho uzbrojili USA aspon tak sa chvalil Ronald Reagan vsade... myslis, ze klamal a ten dovod rozpadu ZSSR ukradli Afganistanu?
Odporúčame