tak to by sa tym rusom asi tu občiansku vojnu na Ukrajine nepodarilo rozpútať, samo si odporujes v tom co píšeš 🤷🏼♂️
tak to by sa tym rusom asi tu občiansku vojnu na Ukrajine nepodarilo rozpútať, samo si odporujes v tom co píšeš 🤷🏼♂️
možem ti odporučiť pravidelne návštevy psychológa ak mas pochybnosti kým alebo čím si 👍🏻
Nejaký si na mna dnes fixnutý, chces autogram ? 😅🤣🤣🤣
Zas si nefandi, akurát ideš do ignore. Zbohom
Nacistovi sa len o nacistoch sniva
ty uz nemáš aky chvost 🍆 stiahnuť 😂😂😆😆🤣🤣🤣🤣
Ty si tu plienku vraz do hrdla a zadus sa ňou 😎😘
Su pričlenení k Rusku a ruskí vojaci zomierajú za ich životy a budú bojovať az sa Ukroruina rozpadne. Co viac by si chcel aby spravil?
Co sa čudujem, slovo irónia aj ked je úplne zjavná ti asi nic nehovorí…
Stovka príspevkov k jednej a tej istej téme. Strašíš tu od cca 13h. Cize ak nemáte tam 12h zmeny tak čoskoro sa vypneš
Neverím že ty nie si platený troll ale argumentačne si uplna nula
Ani na slanu vodu by som ti nedal, tvoj výkon je nula celá nula nula nič. Len zasieraš diskusiu svojimi provokáciami , čiže ako hovorim internetový troll
Sleduj a uvidis kto sa nakoniec stiahne 😉
tými nepokojmi si myslelo Oranžovú revolúciu 2004 alebo Euromajdan 2014? Ci nedajbože obidve demonštrácie financované západom, prioritne ale USA?
kapitulovať a prosiť USA o odpustenie
Spustiť celonárodnú privatizáciu kde by vsetko predali západným spoločnostiam lebo len tie dokazu podnikať so ziskom. A makať za plat za ktorý by na tom západe ani len migrant sa nezdvihol pracovať konečne
Asi taká je predstava “spravodlivosti” západného typu
A samozrejme začať stavať vojenské základne pre USA na hraniciach s Čínou a KLDR
paranoidný si tu akurát tak ty a aj na smiech k tomu ako bonus
🤣🤣🤣🤣🤣
No hlavne ty to cely deň bezprestavky smradíš, nic nenapíšeš len neustále vyrývaš. Musíš byt strašný úbožiak
Celé je to odzaciatku o vyprovokovaní Ruska k niečomu nepredstaviteľnemu pretože USA vedia že by im hrozila katastrofa keby sa same pustili do Ruska. Takze vďaka rozširovaniu NATO dnes majú celu bandu pochlebovačov ktorým aj ked dajú cez papuľu, tak na druhy deň sa do Bieleho domu prídu poďakovať za výchovnú lekciu. Takto len čakajú čoho by sa mohli chytiť aby mohli zaútočiť a zatočiť s Ruskom a následne si ho podmaniť a rozobrat ako to urobili aj s nami. Co dnes slovaci vlastne vo svojim štáte vlastnia? To je to sľubované Švajčiarsko? 🙈🤣🤣🤣🤣
Chces vidiet ako vyzerá kobercove bombardovanie tak si pozri dobové zábery co vystrájali USA pripadne nemci počas 2WW
Ano, dám aj tebe za pravdu ked mi uz konečne das pokoj s tými tvojimi somarinami
Kde vidíš ty bistrochvost že som mu dal za pravdu? Si sfetovaný, napitý alebo si len veľa tabletiek požral?
Ked uz vytahujes Molotov Ribentrop tak preco nejdes ku svojim nacistom z fasistickeho Nemecka, Hitler by ta rad objal ked radšej západ ako čokoľvek z Ruska
Odporúčame