Svojim spôsobom tento vývoj svedčí o tom, že ekonomická situácia tých najbohatších sa zlepšuje, zatiaľ čo stredná trieda ako celok upadá. A to nielen na Slovensku, kde je tento trend evidentný, ale naprieč trhmi.
Svojim spôsobom tento vývoj svedčí o tom, že ekonomická situácia tých najbohatších sa zlepšuje, zatiaľ čo stredná trieda ako celok upadá. A to nielen na Slovensku, kde je tento trend evidentný, ale naprieč trhmi.
Podľa servera Ukrajinska pravda Zelenskyj tiež povedal, že Ukrajina nepošle do Grónska svojich vojakov.
pardon a toto bola akoze tema niekde? Ci to len tak rozprava co ho napadne. Aj ja totiz mozem povedat, ze do Gronska neposlem mojich vojakov lebo ziadnych nemam.
cim dalej tym lepsie
:DDDDD
zaujimave...ked bolo potrebne platit v ramci NATO viac (na prikaz USA), tak to nikomu nevadilo. Tak preco by malo teraz???
850 miliard EUR len v ramci programu ReArm
uvidime, ci bude EU sa stale tak angazovat na Ukrajine ked si USA privlastnia Gronsko
tento rok bude velmi zaujimavy co sa tyka medzinarodnej politiky
co by si cakal od trola?
haha...Ukrajina uz nikoho nazaujima. ako Putin media zo dna na den vyliecil z covidu, tak Trump ich dostane z Ukroruiny
:DDDD
velmi sa na tom zabavam
go USA, go go GO !!!
:DDDDD
ked tam isiel Fico tak bol kolaborant a zrazu to bude velmi prezierave a progresivne sa pchat cinanom do zadku
toto nevymyslis
EU tecie poriadne do topanok ked podnikaju taketo zufale kroky
EU lidrov treba defenestrovat ked takto rychlo otocili kabat a zrazu je im dobra aj Cina na ktoru dovcera este nedavali
po tom, co EU odstrihli od Ruska a este viac naviazali a spravili zavyslymi od USA, su vsetky tieto kroky velmi usmevne
ale do smiechu nam nebude kedze bez USA si uz ani neprdneme, tak nas spravili za poslednych 10 rokov Brusel zavyslymi od USA
je to kolaborantka s danskymi okupantmi
neblaznite...amici obyvatelov pridu oslobit, rovnako ako obyvatelstvo v Iraku, Libyii, Syrii, Afganistane, Irane alebo najnovsie vo Venezueli
to Dansko je diabol, vlk v rúchu baránka, a je potrebne ho uzemnit a ked sa nepodda tak zlikvidovat rovnako ako si amici poradili s japoncami na konci 2WW
az potom bude gronsky lud konecne slobodny
Sláva Grónsku!!!
Po Venezuele ked upracu aj Iran, ziskaju Gronsko a Kanadu si budu moct trufnut uz aj na Cinu a KLDR padne samo od seba
EU polku toho pre USA este aj zafinancuje
USA zacali vo velkom zda sa... aj ked poriadky s Iranom je viac v zaujme Izraela ako USA ale zase ta ropa a dalsie nerastne suroviny a lacna pracovna sila? Preco nie? Uvidime. V regione by to velmi urobilo radost aj dalsim "demokratickym" krajinam ako je SA alebo SAE kedze Iran je najvacsia krajina kde zije najviac sitov a suniti ako SA alebo SAE by presadili este viac a lahsie tu svoju pravu vieru. Ono ked pride na zaujmy USA nie je diktator ako diktator a ako sa ukazuje, USA robia to co vzdy akurat posledne roky to uz prestali maskovat za nejake "vznesene" ciele. Proste cas je vzacny a naco sa zdrzovat niecim ked vam aj tak nikto neklepne po prstoch. Uz vidim ako na USA zvysok sveta uvaluje sankcie a vyraduje z medzinarodnych organizacii a sportovych podujati
:DDDD
on? nie na "mejnstríme" ale na latríne a preto to tak aj potom vyzera co pise
ze niekdy Matisak verejne napise, ze USA by mohlo obetovat pre svoje zamery aj NATO, je nieco priam neslychane, porovnatelne snad len s tym, ze by papez na svatej omse zacal vzyvat a modlit sa k satanovi namiesto k Bohu
velmi sa na tom bavim ako zacina obrat o 180 stupnov
na tvojom mieste by som sa pozrel pod postel ci tam nemas nejakeho schovaneho rusa
Trump uz na Ukrajine zarobil, dosiahol co chcel a ide dalej (venezuela, Gronsko, Kanada...) aby USA urobil velkymi (na ukor zvysku sveta)
a nech zamrznu, zivot pojde dalej a aj Zem sa bude dalej otacat okolo svojej osi
viac ako 10 rocie neustale vyplakavaju a fnukaju
Sláma u kravína !!!
az do posledneho zijuceho ukrajinca. uz aj slovaci sa zacinaju stazovat na tu pritomnych ukrajincov a to nie sme jedini stat v EU, kde obyvatelstvi zacinaju vadit pretoze si stale myslia, ze su tu doma a tak sa my musime prisposobit ich zvyklostiam a nature
Odporúčame