EU bude ticho, maximalne sa zmoze na trapny protest ktory hned zmetie zo stola ked im USA pohrozi a to pripominam, ze EU sa este viac stala zavislou od USA, vdaka dementnemu vedeniu v Bruseli
sam si napisal - Ze bud nas pocuvas alebo ta dame dole ? - je to co si uvedomuju aj europski politici, takze nic sa nezmeni na tom, ze USA si zacali robit co uznaju pre nich za vhodne
spadla maska verejneho policajta a stali sa tym cim vzdy boli - svetovym teoristom cislo 1

