USA lacno nepredava nikomu, ani spojencom
USA lacno nepredava nikomu, ani spojencom
a mozno je to len dalsi dokaz ako je vlastnictvo jadrovych zbrani dolezite na vlastnu obranu pred svetovym teroristom nbr.1
jasne....USA nestratili ani jeden stroj, ani jedneho vojaka... ale to len preto lebo Trump urobil s Putinom obchod a ten vymenil Venezuelu za Ukrajinu, podla hesla blizsia kosela ako kabat
zacnes tu urazat ako pry a potom pises ze si mal pravdu? ty ubohy kus...
nakoniec mi pride, ze najblizsie k pravde budu ti co si myslia, ze Trump s Putinom obchod storocia, ved nakoniec je to len obchodnik
USA zarobili pritom aj na Ukrajine a do svojho este vacsieho vplyvu dostali aj EU. Nas mozu vypnut hocikedy, tak sme sa stali zavislými na USA
nemusia...ak budu Venezuele blokovat vyvoz ropy a udrziavat ju v medzinarodnej izolacii, tak sa tam akykolvek rezim alebo vlada casom zrutipotom mozu prist so "zachrannym balickom"
aha, uz tomu rozumiem - nie je legitimny lebo to tvrdia USA
podobne ak utok na Irak bol legitimny lebo vlastnil ZHN ktore sa nikdy nenasli
no to dava logiku
:DDDDD
preco neprijemny? Ved legitimizuje kroky Ruska na Ukrajine ako aj buduce kroky Ciny na Taiwane
USA si odkrojili z Ukrajiny len ty si si to nevsimlo, Venezuelu si zoberu celu ale inak co ty nepochopis aj keby ti Boh dal rozum navyse. USA si tam dosadi svoju babku a cez nu bude Venezuelu spravovat a vykoristovat
preco na zdrzanlivost EU nevyzyvala aj v pripade RUska a Ukrajiny??? tam sa hned angazovala a angazuje aj nadalej aj potom co USA z konfliktu vycuvali
ked ti nevadili ze v Iraku neboli najdene ZHN, ktore boli pouzite ako zamienka pre nevyhnutnost utoku na Irak, tak sa nemusis tvarit vydesene ani teraz
spi sladko dalej
mas nocnu ty potkan?
nestaci primitiv
a kto klepne USA po prstoch? Kto klepol po prstoch izraelcanom za to co napachli v Gaze a za utoky na Iran? pokrytectvo EU nema hranic. na jednej strane idu do absolutnej krajnosti v pripade Ruska a Ukrajiny a na druhej sa tvaria, ze nic nevedia co robi za ich chrbtom USA alebo Izrael
slabota...na viac nemas?
tu bude akurat tak ziapat "divoky mesiac" a jemu podobni zapredani smradi
najhorsie je to trapne ticho z EU...je priam ohlusujuce
mame tu aj izraelske vrazdenie a to USA sa serviruje ako humanitarne....je vsak najbrutalnejsie zo vsetkych
Odporúčame