si predstavte ze sa po praci ale v dome pacienta o ktorho sa starate ozeriete do bezvedomia... ako zdravotna sestra ktora sa stara o Michalea Schumachera je urcite dost dobre platena na to aby sa spravala profesionalne
si predstavte ze sa po praci ale v dome pacienta o ktorho sa starate ozeriete do bezvedomia... ako zdravotna sestra ktora sa stara o Michalea Schumachera je urcite dost dobre platena na to aby sa spravala profesionalne
USA vymyslelo dalsi stroj na peniaze... amici vyrobia, EU zaplati a Ukrajina pouzije. kto je vitazom tejto schemy je uplne jasne
Po vpáde ruských vojsk na Ukrajinu úrady mobilizovali mužov podliehajúcich brannej povinnosti vo veku od 27 do 60 rokov.
tou "mobilizaciou" myslite to odchytavanie muzov v ukrajinskych mestach priamo na uliciach?
kazdemu je jasne, ze to by amici utocili na Rusko z Ukrajiny tomahawkami. ukrajinov by k tomu raketovemu systemu ani len nepustili
no čo ty píííčuss preco si myslis, ze stojim o nazor takeho píííčussa ako si ty?
hrozou si tu akurat tak ty...sam pre seba ked sa v noci počúravaš a budis sa cely spotený a smradlavy s vykrikom Putin je TU
19:03 sa vyjadril dalsi dement
19:20 sa vyjadruje imbecil a snazi sa zapojit do "debaty"
sam si na smiech ty debilko
pre debilka kazdy debil
Kazdy rozumny clovek vie, co bude nasledovat.
pesne tak... kazdy rozumny clovek si ta da do ignore
a vypisuj si tie nezmysly kolko chces, lepsie 100x natapetovat ako len raz postnut v zmysle cim viac tym pravdivejsi
sudruh skus k teme...
doktori na onkologii by vam povedali ze ked rakovina metastazuje uz do kosti tak je to konecna a vystupuje sa (zo zivota)
bude zazrak ked sa dozije do buduceho roka ale v jeho veku sa to dalo cakat. Kazdopadne skoda ho nebude, zla napachal vo svete viac nez dost
Trump se ostře obořil na Španělsko během jinak přátelského jednání v Oválné pracovně. Sugeroval, že země nemá žádnou omluvu pro to, aby se nepodílela na obraně adekvátní měrou (nevidia dovod aby prispievali namiesto 2% na obranu 5%). „Možná byste je měli z NATO upřímně vyhodit,“ dodal. Dříve již uvedl, že Washington již nehodlá nadále dovolit Evropě, aby „parazitovala“ na jeho vojenské síle, a zdůraznil, že každá země NATO musí „táhnout za jeden provaz“.
najlepsie riesenie by bola Europska obranna aliancia ale to sa nikdy nestane kedze tu ma USA v Europe desiatky tisic vojakov a jadrove zbrane a vojenske zakladne
zapad fungoval a funguje stale vdaka kolonialnemu pristupu, predtym v davnej minulosti robili vdaka armadam, dnes uz pouzivaju sofistikovanejsie metody, kde su skupia to co potrebu a tolko aby im to davalo pravo veta a rozhodovat kam pojdu alebo nepojdu peniaze a cez nastrcene babky ovladalo cele krajiny. Tazko mozno migrantom z Afriky nieco zazlievat, ze idu za lepsim zivotom do Europy ked im ich krajiny cele storocia krajina ako Abglicko, fransuzsko, Spanielsko a dalsie vyspele zapadne ekonomiky EU rabovali ich krajiny. USA mali este aj vynosny trh s africkymi otrokmi a dnes nemaju svoju armadu na obranu USA ale prave na ovladnutie krajin kde je ropa
len aby si po tej chrape nedostal ty najprv
to by sa dnesni americania museli prestahovat na Mesiac a izraelci na Mars
:DDDD
treba si zobrat priklad z USA ako ukoncili 2WW a nic sa im nestalo. vitazi pisu historiu, nie porazeni...
Odporúčame