medzitym dalsie fiasko v Nemecku
Syřané v Německu zbili majitele zmrzlinárny, nechtěl je občerstvit zdarma
medzitym dalsie fiasko v Nemecku
Syřané v Německu zbili majitele zmrzlinárny, nechtěl je občerstvit zdarma
aj sankcie su formou utoku, takze ano, utoci
ak by rusi viedli boje ako USA alebo Izrael tak je uz davno po konflikte
vsak aj ty povazujes iranskych jadrovych vedcov (rozumej civilistov aj s ich rodinami) za opravnene vojenske ciele vsak? mas v tom jasno
chod sa pozriet a daj nam vediet
UA rozputala konflikt na Ukrajine (na druhy pokus uz uspesne) a teraz hlada cesty ako na tom zarobit ked prvotny zamer nevysiel. Ale zalozny plan vychadza, USA bohatne a EU chudobnie
jasne...a preto potrebuju zbrojit odušu
troll ta robil, ty "penazenkovy kral"
USA to nedovolia
taka snaha tu uz bola
urcite nie...ovecky treba krmit tak podla toho co sa im prave hodi
spolahlivy a overeny zdroj Telegram-kanál Dosje špiona
ale poniektorym to staci aby zacali oslavovat
vitazstvo sa blizi
:DDDDD
pobavilo
Mezinárodní řád v ohrožení. USA se izolují, EU má své problémy, Rusko se spojuje s Čínou, Indií a KLDR
ked sa EU spajala s USA, Kanadou, Australiou a dalsimi byvalymi koloniami VB a snazila sa Rusko izolovat a zrazit na kolena, tak to samozrejme nikto nepisal o ohrozeni "medzinarodneho radu"
keby len tam...aj Syria a Libyia je uz "slobodna" a "demokraticka"
v Syrii dokonca tomu sefuju islamski teroristi ale pokial nerobia problemy zapdnym spolocnostiam pri tazbe ropy, tak zapad porusovanie ludskych prav uz zahadne neriesi
pre istotu po case prestanu informovat co sa v tych krajinach deje, pretoze vsetci by videli, ze aktualne vdaka zapadu je tam vacsi teror ako za byvalych "diktatorov"
búrka v šerbli na EU spôsob
Jeho hlas bol velmi nezameniteľný…ja som sa k takejto hudbe dostal vďaka staršiemu bratovi ktorý bol metalista ja mlc nie ale rockové balady a niektoré známe “metalové” hity mam napočúvané požehnane. Dnes je uz iná doba. RIP Ozzy
tak cudzinec hovorite.....
a bol biely?
:DDDDD
daj kde je prijemna "light" praca za 800 EUR mesacne? dnes ta idu zodrat z koze vsade a cim menej platia tym viacej chcu kedze na ulici stoja dalsi zaujemcovia ked sa ti nepaci
prijemna "light" praca moze byt akurat tak v parlamente a na uradoch
a samozrejme sankcie a 500% cla na kohokolvek, kto zobchoduje nieco s Ruskom, okrem USA. Tie budu mat vynimku, pretoze uran a ine klucove nerastne suroviny potrebuju a samych seba predsa nebudu pokutovat.
je spravne, ze sa EU slepo orientuje uz desatrocia na USA, teraz podobne ako pri migracii (nemecke a rakuske skoly a ziacikovia uz vyplakavaju) sa dostavia plody tejto prace
europajaci po hocijakej facke od amikov len drzia poslusne dalej a nebude tomu nijako inak aj teraz. Obzvlast ked je vdaka nim EU ovela zranitelnejsia voci USA ako tomu bolo este pred par rokmi
USA potrebuju od celeho sveta co najviac penazi aby nejako krotili ten ich atronomicky dlh, ktory im neustale len narasta. uvidime dokedy
trend okrem najomneho byvania bude aj pracovat na dochodku
dnesni dochodcovia ani netusia aky uzasny zivot prezili aj ked vacsinu z neho prezili v tom zlom socializme
Odporúčame