ako aj na obytné oblasti v islamskej republike a tamojších jadrových vedcov…
Sionisti išli cielene po civilistoch a este sa tym aj chválili
To nerobia ani rusi na ktorých tu poniektorí dennodenne nadavate
A žiadne sankcie, nic. ICC mlčí a EU tiež
ako aj na obytné oblasti v islamskej republike a tamojších jadrových vedcov…
Sionisti išli cielene po civilistoch a este sa tym aj chválili
To nerobia ani rusi na ktorých tu poniektorí dennodenne nadavate
A žiadne sankcie, nic. ICC mlčí a EU tiež
inak este nedavno vyzyval Iran aby sa vratil k rokovaciemu stolu a teraz vyhlasi, ze "s iránskou stranou nerokuje, keďže americké bombardovanie podľa neho zničilo iránske jadrové prevádzky."
:)
vcera nejaka vojenska technika im zhorel dnes im hori budova... kazdy den im v Nemecku nieco zhori..to bude tymi horucavami
Spojené štáty a Irán mali na programe šieste kolo nepriamych rozhovorov o iránskom jadrovom programe, keď Izrael 13. júna zaútočil na iránsku vojenskú a jadrovú infraštruktúru a zabil niekoľko iránskych jadrových vedcov a vojenských špičiek. Do konfliktu sa 22. júna priamo vložili Spojené štáty bombardovaním troch iránskych jadrových prevádzok. Krátko potom Trump oznámil prímerie.
no nerokuj s takym "partnerom"
Co sa tyka MAAE, tak kazdy inspektor ktoreho by tam poslali, je nastrceny spion MOSADu. Uvalili na nich medzinarodne sankcie ktorymi ich donutili k podpisu zmluvy o nesireni jadrovych zbrani a nasledne museli spolupracovat s MAAE co im nakoniec aj tak nijako nepomohlo lebo namiesto diplomacie a rokovani Izrahell zautocil. Pritom sa vlastni do 200 jadrovych zbrani, ktore stale zatajuje pred svetom aby sa vyhol moznym obmedzeniam pri zbrojeni. Vsetco vedia ze cisar je nahy ale nikto nic nepovie
a toto Zelenskemu ako pomoze? on potrebuje PENIAZE !!!!
MONEY !!!!
Peniaze mas poslat a nie videa pozerat
daj nieco ine teraz...sice si to nikto nepozrie ale aspon sa budes citit dolezito
:DDDDDD
stale zacykleny?
takze uchyl sa nakoniec z teba vyklul...no pekne
tak to sa Zelenskyj uz asi tych penazi nedocka :(((
ale rusi odovzdavaju teraz pravidelne tisicky mrtvych ukrajincov, tak mozno tam by sa ti pacilo sa zamestnat ked ta mrtvoly tak vzrusuju
mojko...nejako nam stracas dych
nepotrebujes pauzu?
stale zacykleny?
hmm... zacyklil sa nam :(((
nejako si sa nam stratil
ty si nekrofil? to by vela veci vysvetlovalo... okrem ineho aj ten priserny smrad
si sa zacyklil?
nestiihas?
toto Zelenskemu nepomoze...potrebuje tvoje peniaze... VSETKY
ucet stale ziva prazdnotou
co robis? Ukrajina caka
dam ti plusko aby si sa nam nerozplakal
ale vies ze klamat sa nesmie?
neklam... nic neprislo
Zelenskyj hovori o vybielenom ucte
neklam!!! nic si neposlal
posli znovu
Odporúčame