Az po dvoch rokoch ked to vysumi mozno oznamia ze to boli Ukrajinci🤔
Az po dvoch rokoch ked to vysumi mozno oznamia ze to boli Ukrajinci🤔
A kormidlovali ju znami ruski agenti Cuk a Geg🤔
Ukrajinska ci vyhadzuje do luftu vsetko co sa je nepaci moze?Slama u kravina!🤔
Zelensky ma aj nejaky tromf v ruke?Ved stale natrca prazdne ruky a krici dajte😛
Ty si potom Trumpov syn?🤔
On radsej lopuchy ma vetry😂
Mozno ma rad ten ich kravsky trus🤔
Malo si ho doberam?😉🤣
Pisali v kyjevskych skazkach🤣🤣🤣
Pisali v ukrajinskej Pravde🤣Len zabudli tam napisat ze odtial utekaju kyjevski vojaci ako🐇🐇🐇🤣
Uz si sa vysporiadal s Ficom s tym svojim financnym iteresom?Alebo si bojko ako ten 🐇a len knucis tu na debate 🤣
Daj si mrkvicku a hryzkaj🥕🐇😁
A budu sa cudovat odkial beru tie sofistikovane rakety🤔
Kurachove dostávajú Banderovci riadne na bendžo 🤔
Ty budes hladny daj si banan🍌🦍😛
Pisali v kyjevskych skazkach.Daj si mrkvicku a hryzkaj🥕🐇😁
Ved si tu eso😁Daj si mrkvicku🥕🐇😁
Opozicia nadava na neho neustale tak co je na tom zle ked si zanadava aj on?🤔
Odporúčame