Janko nerozumie po"americky"🤔
Janko nerozumie po"americky"🤔
Od rana uz bol nabumbany🤔😁
Libtardi v mediach v tom hnuse pokracuju....
Hmmm A to si uz nabumbany hned z rana🤔
Takze: Slama u kravina!🤔
Chapem...Pouzivas to co si zvyknuty pouzivat so svojimi kamosmi stvrtej cenovej v krcme🤔
Je to skratka "ynteligent"🤔
Dalsi protitrumpovsky clanok v pravidelnom davkovani.Ved sa uz spamatajte a zmierte z toho ze Trump suverenne a demokraticky vyhral volby.Alebo si myslite ze volic v USA je blby?Isto mal dovod preco nevolil demokratov ...🤔
Ty si nedokazal za desat rokov najst rusku obrnenu kolonu dlhu ako Cinsky mur a tak si sa dusoval😂
To ty ihladas uz desat rokov rusku obrnenu kolonu dlhu ako Cinsky mur 😂
Co ma byt?Aj USA obchoduju s Ruskom i napriek sankciam.Tomu sa vravi biznis🤔
Janko zasa vidis kona vo svojom zrkadle?🤔
Volicsky potencial tohto hnutia je percentualne vo vyske ako polotucne mlieko🤔
Napätá je iba guma v zelenskeho trenkách 🤔
Mas prehlad👍😂
Velmi spravne👍😁
Asi sa chcu pripojit opat ku Gruzinsku 🤔😁
Hmm je v depresii🤔
Janko niekto vidi biele mysky a ty hned kona 🤔
Odporúčame