On bol capo di tutti capi 🤔
On bol capo di tutti capi 🤔
Preto sú bary od piatka do pondelka aj na Slovensku obsadené opitými Ukrajincami 🤔
Je to iba vykladač kufrov v nemeckom hoteli tak sa nečuduj🤔
Riadne si ho oslepil 🤔😂
Kde? V Ilave? 🤔
Predtým mal podmienku tiež. A čo teraz? 🤔
Kiska bol iniciátorom rebélie za Slušné Slovensko a hľa aký "slušák" sa z neho vykľul... Ovečky vidíte koho ste v minulosti volili? 🤔
Je "hotový", čo si mu urobil?🤔
"Ukropi sa míňajú. Na rade sú podľudia z EU. Stihol si podať do konca januára Odmietnutie vojenskej služby z dôvodu výhrady svedomia?
gejza_m
10894928
01.02.2024
Myslíš takto? 🤔
Máš depresie? 🤔
Je to klamár nevšímaj si ho tým ho viac napaprčíš 😂
Už v ňom šnorchluje chronický klamársky spamer 😂
Mongola robíš zo seba ty. Píšeš piate cez deviata a skáčeš pritom mimo tému 🤔
Ty si od kedy odborník na zdravotníctvo? 😂
Z Gruzínska, Latinskej Ameriky a Blízkeho východu...
Presne. Teraz v Kursku môžu vďaka zmluve medzi Ruskom a S. Koreou pokojne bojovať aj Kimovia ...
Je to klamár ako mešuge z TT Igor 😂
On si myslí, že je to výhra 😂
Ja som mu dal tiež a čo?
Pofňukaj si 😭😁
Odporúčame