Na Slovensku Vam bude dobre az ked na prezidentskom palaci zaveje duhova vlajka ze?🤔
Na Slovensku Vam bude dobre az ked na prezidentskom palaci zaveje duhova vlajka ze?🤔
Ich ludia mozu ako danovy podvodnik.To je u nich v poriadku...A to robili pochody za slusne Slovensko.Tak si predstavuju slusnost 🤔
Este stale zbieras Trumpovi golfove lopticky?🤔😁
Tak si sa predstavil ako svab?OK.Tesi ma ja som Anty😂
Prisiel si mazat a provokovat?🤔
Sorry zalepili sa mi oci a tresol som to vedla 👎😁
Sorry malo to ist inam😠
Preco vyplakavas?😭🤔
Preco si myslis ze som rovnaky ako ty?🤔😂
Hlavne ze obsadzuju dalsie uzemia na Ukrajine🤔
Len hryzkaj 🥕🐇😁
Staci sa pozriet ako vitazite na ukrajinskom fronte.Tu v debate si iba lizete navzajom rany na ubolenom egu 😂
S tebou sa kto bavi?Asi ani doma nikto 😂
Kde su?Zhoreli...🤔
To je klikator nevies?😅
Kasli na to... Uctov si mozes zalozit stovku a kazde banovanie iba svedci o tom ako mas nad tymi slabocmi co ta nahlasuju navrch👍😁
Esteze ma Pu5in rozum na rozdiel od teba 🤔
Ty sa staraj o nemecku ekonomiku co pada na hubu.Mna Slovensko zaujima lebo si na rozdiel od teba vazim miesto kde mam svoje korene a aj financny interes 🤔
Odporúčame