Dnes ma sluzbu extremne progresivny admin ;-))
Dnes ma sluzbu extremne progresivny admin ;-))
Zelenskeho vylevy uz neberie vazne ziadny normalny politik :-)))
Vojnovi jastraby chcu NATO vtiahnut do otvorenej vojny s Ruskom ...
Nieje ti teplo?:-)))
V propagande je kyjevska armada s podporou tej zapadnej propagandy vitaz :-))))
Ochranari varuju a za predoslych vlad 3,5 drzali bobrika mlcania pritom pocitali sysle za miliony a korytnacky ...:-))))
Ako mozu ustupovat ked maju ta zazracne zbrane zo zapadu?:-)))
Potom aj Srby Kosovo nie?Aj Syria,Irak......:-)))
Vysetruje sa a potom mu klepnu po zuboch :-)))
Preto sa ho jeden z ich pesiakov pokusil zabit ..
Andrej co si tak dnes nevrly? Mas mrle?:-))):-))))
Este co si vymyslis? :-))))
Uz az ti slniecko lezie na karbid :-))))
Libtardi zasa robia z obete vinnika ..Hnus ...
Hacha aj Cesi pekne kolaborovali...
Ty sa raz na tu svoju cervenu kravatu zo zufalstva obesis ...
Fiala obvini Rusov Cuka a Geka :-))))
Chlapik bol jasne Slniecko...
V piti cuca...:-)))
Odporúčame