Tak koho si čítal v origináli, Mrazíka ? :-))))
Tak koho si čítal v origináli, Mrazíka ? :-))))
Ty si ale humorný ako Zelenského hra na klavíry :-))))
Čo to blekoceš veď ty si v Rusku nikdy nebol :-)))
Nevieš ako pokračuje slávna ukrajinská ofenziva so zázračnými západnými zbraňami? Už sú pri Azovskom mori? :-)))
Čo sa ti nedarí veď si najkrajší v chotári :-))))
Skôr nevedome...:-)))
Dokáž mu, že to tak nie je :-))))
Je tak...:-)))
To skôr bude kohút znášať vajcia. Len si tlač svoju guličku ako ten chrobák valihnoj :-))))
Ty si utrápenejší ako tí Rusi :-))))
Stane sa rovnako ako, že v USA vrátia územie Indiánom :-))))
Možno zahrá Zelenský aj na klavíry :-))))
Kaščák si myje ruky ... rýchlo zabudli na 18. júla 2009 vtedy sa dohrala tragédia, pri ktorej zomreli dvaja ľudia a niekoľko desiatok sa zranilo. Vplyvom nepriaznivého počasia sa zrútil stan....
Asi potrebujú väčší masaker ako bol 18. júla 2009...
Kúp si knihu a neber drogu!
Rád som ťa potešil :-))))
Ten je veľmi zúfalý, že nevyhrali voľby. :-))))
A agresívni...
Odporúčame