Ešte ťa neprešlo kvílenie? :-))))
Ešte ťa neprešlo kvílenie? :-))))
Skôr ako povrch na mesiaci...
Doma :-))))
Ty chceš aby zahodil noty? Bez nich ani nepípne :-))))
Robí si z toho koktail :-))))
Ak by to niekde rozmiestnili Rusi tak by bol nadpis článku "Rusi napínajú svaly". Teraz nič také o napínaní nie je :-)))))
Ty si podarený. Teraz mám z toho, čo si napísal byť smutný? :-)))))
T6ak ty piješ borovičku? Ja som to odhadoval u teba na okenu či pytralon :-))))
V akej? Vo frakcii s Mikulášom Černákom :-)))))
Ako sa zdá ty sa nemusíš robiť :-)))
Ďuriška hryzie v kúte to svoje Jablko :-))))
Hmm Ukrajinci dokážu Putina zastaviť. Minule zasa písali, že po Ukrajine Putina nezastaví nič :-)))))
Prečo sa zasa vykrúcaš ako chromá vretenica? :-)))
V Nemecku zostali vojaci USA po 2.sv. vojne tiež dočasne :-))))
Potom už nebude nikomu vadiť ani globálne otepľovanie, či obava o vyhynutie sysla stepného :-))))
Vedia ale majú falošné noty tak fidlikajú stále podľa nich :-)))
Odporúčame