A to sme nevideli jeho oči ako u králika angoráka :-))))
A to sme nevideli jeho oči ako u králika angoráka :-))))
Pokiaľ bolo slovenské prečo nie? To musí byť iba z USA,či Nemecka? :-))))
Myslia si z nadácie, že sú nedotknuteľní...
Kto z Rusov nie je na sankčných zoznamoch a volil Putina prihláste sa u strýčka Sama :-)))))
Bude už neskoro keď zistí pisateľ článku, že to nebola iba hrozba...
Preto sa pod článok ani nepodpísal lebo mal pri písaní karpavé oči :-))))
Mohli by ho ísť svojou "misiou" prevychovať :-))))
A čo? To je tak dôležite pre svet ako to, že Fero Cibuľa sa priznal, že má rád bryndzové halušky :-)))))
Po odovzdaní toho plechu na stužke sa ihneď Biden pýta ochrankára:" Čo to bolo za chlapa s tým metálom na krku?" :-))))
Izraelská armáda zhodila na mesto Gaza tisíce letákov... Hamas bude hlásiť tisíc mŕtvych ...
Pod ten článok sa autor aj hanbí podpísať... Skrýva sa za Pravda. Nečudujem sa tomu ...:-)))
Ja som volil Likud len aby si vedel :-)))))
Hmm.Ty si pred dvomi rokmi na niekoho útočil? :-))))
Nevykrúcaj sa ako chromá vretenica :-))))
Tí čo kradnú sú viac náchylní na infarkt ? :-)))))
Tak načo si reagoval :-)))
Odporúčame