Prečo by som mal peniť pre blbosť iných? 🤔
Prečo by som mal peniť pre blbosť iných? 🤔
Ani sarkazmu nerozumieš 🤔
Nebľaboc. .. Nemáš nič k otázke normálne... Preto ti zostáva iba hryzkať 🥕🐇🤔
Hey George! Slovenský, či kanadský. Máte to tam "happy" 😁
Kdeže tebe by som tu výsadu hlupáka nikdy nezobral.🤔
Sprostosť. Jano z Baťovian zvaný Džony tu z debaty by ti povedal, že polovicu nickov mám ja 🤔
Vďaka tomu energie budú na Slovensku lacnejšie? 🤔
Bol som aj tam aj tam a?🤔
Minimálne dnes tri 🤔😁
A? Ukrajina preto vyhrá? Energie budú na Slovensku lacnejšie 🤔
Ak by splatili USA všetky pôžičky tak by zbankrotovali 🤔
Podľa mňa vo všetkom. Podľa teba v čom nemá? 🤔
Koľko je to "veľa" ak nie si motáčik 🤔
To je zo zúfalstva 🤔
Ja som doteraz nevedel, že máš konskú hlavu🤔
S akým plynom doma kúriš?🤔
Zelenský je ako ten mravec na tom moste, ktorý si myslí, že dupe ako slon 🤔😁
Žltomodré rozprávky z ČTK 🤔
Odporúčame