Hmm je to oveľa lepšie ako hniť v zákope... 🤔
Hmm je to oveľa lepšie ako hniť v zákope... 🤔
Veď to. Turek tam robí paseku. Irán to tam len tak nenechá podľa mňa 🤔
Tie sankcie majú na Gruzínsko tak veľký dopad ako myší prd vo vetre 🤔😁
On prichýli utekajúcich zo Sýrie vo svojej garzónke 😁
V Izraeli máme priemernú mzdu vyššiu ako v Nemecku ak sa nemýlim 🤔
Prázdno je v jeho hlave 🤔
Cicko radšej sa staraj o nemeckú ekonomiku a nové voľby. 🤔😁
Aj Banderovci sa pred vyse rokom mali kupat v Azovsko mori pri ich ofenzive🤔😁
Vyparili sa rovnako ako kyjevsky duch 🤔😁
Vyskoleny demesovsky expert vyskumnik v Glasgowe fakt vierohodny zdroj 🤔😁
Ti sa s tym neparali ani v Japonsku nezalezalo im na mrtvych civilistoch...
Expert na Rusko z Glasgowa ...🤔
Je to taky Jano z Batovian🤔
zo sna ...
Bude sa mat preco v noci strhavat zo dna 👍😁
Veru Poliaci uz svojich hrdinov z Ukrajiny tiez oplakavaju Slama u kravina!🤔
Bez neho by to nebolo ono👍😂
Uz si Janciho ulozil buvat?🥱 🤔😁
Odporúčame