Boli ste v trojke.🤔😂
Boli ste v trojke.🤔😂
Cestna polska sol v potravinach ti nestacila?🤔
Mal by si dat dalsiu vakcinu od Pfizer bude nesmrtelny ako ukrajinski vojaci 🤔
Radsej nech mi to vyjde inak budes bojovat za slavu Banderu na Ukrajine aj ty.Lajnova a slovensky libtardi ta tam poslu svojim dekretom ani okom nemihne.Slama u kravina!
Hryzkaj mrkvicku 🥕🐇🤣
Kyjevska banda dostava riadne po budke.Slama u kravina!🤔
Neponukaj to co nemas tu hla hryzkaj 🥕🐇🤣
Jannicek viem ze sa usilujes o moju priazen ale nie som orientovany na chlapcov ako ty.,Som stastne trikrat zenaty 😂
Janicek mas odomna plus za vytrvalost😂
Pokryvene kridlo na ruskom bombardery davali ihned ale toto musi byd riadna zahada ze sa im aj mozgy varia🤔
Vdaka vakcine Pfizer su nesmrtelni🤔
Rado sa stalo👍🤔
Este ju nezahrabali taka je hlboka 🤔
A?Na Slovensku pravidelne zatvaraju sudy a skoly pre hrozbu🤔
Iba ak tvoje oci 🤔
Natriasali sa tam aj Lipsic s Demesom 🤔
Na Donbase by si kaviarenski povalaci nemohli vychutnavat sojove late v nejakej teplarni 🤔
Odporúčame