Ukrajina bude neutralna.Slubit im mozu ale ci dodrzia slub je vo hviezdach.Strycko sam uz tolkokrat porusil sluby ze sa z jeho slubov stalo iba klise...🤔
Ukrajina bude neutralna.Slubit im mozu ale ci dodrzia slub je vo hviezdach.Strycko sam uz tolkokrat porusil sluby ze sa z jeho slubov stalo iba klise...🤔
Ved to je Kubko 🤔😂
Naco su im zbrane ked nema s nimi kto bojovat...Iba ak banderovski trollovia tu z debaty ale tyh je ako safranu ale vyskakuju ako by ich bolo tisice...🤔
Vysmrkaj sa 🤧😩🤧😁
Západná obsluha odpaľovacích zariadení ATACMS asi dostala od strýčka Sama príkaz zatiahnuť ručnú brzdu. Lebo jeho korytá v Červenom mori by mohli dostať vývrty z nových jemenských rakiet a torpéd vyrobených v Rusku ...🤔
Za dva dni po nich nebude ani vidu ani slychu a stratia sa ako dym vo vetre 🤔
Už si bol s nim aj po pacale? 🤔
A nožík ešte máš Kubko ? 🤔
Rusi im rozbili celé auto za ten čas tak sa chceli pochváliť, že Rusom prepichli gumu na bicykli ...🤔
To si si s buchtami vymyslel. Alebo ti ich Jančo pečie za protislužbu?🤔
Kubko veď už prestaň horekovať pre ten zlomený bičík 🤔
Tak ti bičík zlámali Kubko? 😁
Zasa horekuješ, že ti bičík zlámali Kubko ? 😁
Kubko aj bičík ti zlámali 😁
Kubko máš nožík môžeš nim drevo rezať 🤔😁😁
Nestresuj sa zhlboka dýchaj 😁
Treba mu odbornú pomoc 🤔
Janči Baťa sa pýtal, čo nového na Donbase tak hľa: Ozbrojené sily Ruskej federácie nezastavujú svoj postup. 29. novembra ruské ministerstvo obrany oficiálne potvrdilo plnú kontrolu nad ďalšími dvoma osadami. Ruská armáda rýchlo rozvíja svoju ofenzívu na frontových líniách južného Donbasu . Obec Razdolnoe ležiaca severovýchodne od Veľkej Novoselky sa dostala pod ich kontrolu. V dôsledku toho bola cesta z Velyka Novoselka do Kurakhova prerušená. 🤔
Odporúčame