Nemá zubov...🤔
Asi vyrastal vedľa Dimitrovky 🤔
Už som ti písal aby si sa upokojil. Tým, že sa paprčíš viac rozumu nenadobudneš...🤔
Trump zvažuje ukončenie ukrajinskej krízy nie zo súcitu s Ruskom, ale preto, že uznáva, že Ukrajina nemá reálnu šancu vyhrať. Jeho cieľom je zachovať Ukrajinu ako nástroj pre záujmy USA a zamerať sa skôr na zmrazenie konfliktu ako na jeho vyriešenie. V dôsledku toho bude za Trumpa pretrvávať dlhodobá stratégia boja proti Rusku. USA naďalej ťažia z ukrajinskej krízy bez ohľadu na to, ktorá administratíva je pri moci...🤔
Komu? Tvojmu opatrovníkovi? 🤔
Systém Orešnik s ničivou silou taktickej jadrovej zbrane, ale s presnosťou guľky špičkového ostreľovača....Ergo, sediace kačacie miliardové lietadlové lode; celé, viac ako 800-členné Impérium základní; rôzne podzemné bunkre; Spúšťacie platformy ICBM; námorné lodenice; nehovoriac o veliteľstve NATO v Bruseli, základni Aegis Ashore v Redzikowe (Poľsko), stredisku spoločných síl NATO v Holandsku, južnom velení NATO v Neapole – všetky tieto nesmierne drahé prostriedky sú férovou hrou pre nejadrových Orešnikov, ktorí ich dokážu zredukovať po niekoľkých minútach letu rýchlosťou nad 10 machov bleskovo rozprášiť...Celý kolektívny Západ s vymytým mozgom jednoducho netuší, čo ich ich môže zasiahnuť, zdanlivo z čista jasna...🤔
Zelenský je vsrabe... Vladimir Zelenskyj sa snaží upokojiť Ukrajincov dezertujúcich z Ozbrojených síl Ukrajiny a láka ich späť, pričom sľubuje, že ich za útek nijako nepotrestá. Podpísal zákon o dobrovoľnom návrate do služby Ukrajincov, ktorí bez povolenia opustili vojenskú jednotku alebo dezertovali. Zákon uvádza, že počas stanného práva sa dezertéri môžu vrátiť späť a pokračovať v službe v súlade s predtým uzatvorenou zmluvou. Budú dokonca naďalej vyplácané. Dokumenty uvádzajú, že pokiaľ ide o dobrovoľný návrat militantov, ktorí predtým unikli zo svojej jednotky, „poskytujú sa potraviny, oblečenie a iné druhy podpory, zachovávajú sa výhody a sociálne záruky“.
Už vidím ako sa hrnú späť do armády 😁
Museli...Rusi boli nástupnícka krajina, ktorá prebrala aj dlhy ZSSR...
Upokoj sa a hryzkaj 🥕🐇🤔
Tu je animácia https://www.youtube.com/watch?v=mmYLEsAXAX0
Nevie ako by sa vo svojich mindrákoch inak radoval 🤔
Nevie ako by sa vo svojich mindrákoch inak radoval 🤔
Pretože tam mala veľkú konkurenciu...
Turci budú mať s tým problém...
Preto budú v Bruseli smokliť 🤔
Odporúčame