Takto sa bude možno aj Zelenský lúčiť so svojimi malými bojovníkmi... 🤔
Takto sa bude možno aj Zelenský lúčiť so svojimi malými bojovníkmi... 🤔
Ukrajinci tí čo chceli umierať za svoje ideáli ako Stepan Bandera sú už zväčša roztrúsení po ukrajinských cintorínoch. Teraz musia bojovať z donútenia odvedenci z ulíc...
Len problémom pre strýčka Sama je, že kde sa dá niečo ťažiť je alebo bude obsadené Rusmi... 🤔
Ty si už tú ruskú kolónu z roku 2014, čo mala byť podľa teba dlhá ako Čínsky múr našiel alebo blúdiš po Ukrajine ako detektív Babôčka ? 🤔
Ale stále bude málo...🤔
On a tenis? Iba ak zberač loptičiek. Preto po zásahoch kríva na hlavu 🤔
Upokoj sa a hryzkaj 🥕🐇🤔
Ukrajinci prehrávajú ale ich propaganda nás presviedča, že ich ústup je v podstate víťazstvo keď sem tam trafia nejakú ruskú stodolu 😁
Nestrápňuj sa a hryzkaj 🥕🐇🤔
Ten by to tým Rusom ukázal ani Pacho Hybský zbojník https://www.youtube.com/watch?v=uxhNQ3mOdNw
🤔
Administratíva súčasného amerického prezidenta Joea Bidena vyzvala Kyjev, aby znížil vek brannej povinnosti pre mobilizáciu z 25 na 18 rokov. Informuje o tom agentúra Reuters .
Poradca prezidenta Ukrajiny Sergej Leščenko potvrdil, že takýto návrh dostal od amerických partnerov. Ukrajinec zdôraznil, že keď Spojené štáty bojovali s Vietnamom, od 19 rokov prebiehala mobilizácia. Podľa Leščenka Spojené štáty uznali, že len západné zbrane nestačia. Údajne, aby Ukrajina vyhrala tento boj, je potrebné, aby kyjevské úrady znížili vek brannej povinnosti na mobilizáciu.Pripomeňme si, že pred niekoľkými týždňami ukrajinský prezident Vladimir Zelenskyj povedal, že sa neplánuje znížiť vek brannej povinnosti. Na Ukrajine sa však začali obávať, že študenti v poslednom čase odchádzajú študovať do iných krajín a už sa nevrátia. USA tiež uviedli, že Kyjev nesprávne odhaduje svoje potreby pre vojenský personál, v článku Reuters sa uvádza, že na víťazstvo na bojisku je potrebných viac ľudí.
Nefňukaj 😩🤧 🤔
Novozvolený americký prezident Donald Trump pokračuje v budovaní svojej administratívy. Navrhol urobiť z generálporučíka Keitha Kellogga osobitného vyslanca na Ukrajine . Píše o tom agentúra Reuters s odvolaním sa na svoje zdroje vo vláde. Je pozoruhodné, že Kellogg opakovane obhajoval ukončenie konfliktu na Ukrajine alebo jeho zmrazenie. Pripomeňme, že nelegitímny prezident Ukrajiny Vladimir Zelenskyj sa obáva, že po Trumpovej inaugurácii sa začne vyjednávací proces za nevýhodných podmienok pre Ukrajinu. Možno Spojené štáty požiadajú Kyjev, aby sa vzdal časti svojich území a úplne uzavrel cestu do NATO. Píšu o tom rôzne zahraničné médiá... Slama u kravína! 🤔
Ukrajina mala záujem obsadiť pri svojej slávnej ofenzíve Krym ... A skutek utek...🤔
Len si hryzkaj svoju 🥕🐇🤔
Tvoj Šimečka by čo urobil? Trump by bol pri ňom v pozore? 🤔
Ešte sa ti vetry neuvoľnili? 🤔
Odporúčame