V každom športe je to tak, že hráč, ktorého nenominujú do reprezentácie, je sklamaný/nahnevaný/urazený. Len v hokeji je to opačne...
V každom športe je to tak, že hráč, ktorého nenominujú do reprezentácie, je sklamaný/nahnevaný/urazený. Len v hokeji je to opačne...
Sú dve možnosti: 1- povedať, "prehliadol som, som ako ten pražský dôchodca"...Zasmiali by sme sa, a svet by sa krútil ďalej. Alebo 2- hľadať výhovorky. Svet sa síce tiež bude krútiť rovnako, len nám bude jasné, že na ten kolotoč dostali lístky aj takí, ktorých IQ je asi také, ako IQ koňa na detskom kolotoči :-)
A presne toto netuší , že Praha, ktorá má obvod "Praha 4", nie je dedinka na juhu stredného Slovenska, ale hlavné mesto Českej republiky. Nech mi nikto nehovorí, že by nemalo byť volebné právo nejak limitované.
Sandra Bullock vie aj česky, aj slovensky. Videl som s ňou pár filmov, a hovorila tými jazykmi plynule :-)
Paríž, podstatne väčší a bohatší, je na tom ešte horšie. Svojho času mal Racing - ten sa už dlhé roky trápi v nižších súťažiach. Potom umelo vytvorili PSG (nemám na mysli vstup Arabov, ale 40 rokov predtým). Teraz konečne postúpil FC.
Nič lepšie necharterizuje našich podnikateľov, ako to ,že bratislavský región, bohatý aj na európske pomery, nie je schopný dostať do ligy dve mužstvá.
Vysvetlenie pre jedincov, ktorí majú IQ nižšie, ako je výška trávy na futbalovom ihrisku : "Footbal is coming home" bola neoficiálna hymna ME 96, ktoré sa konali v Anglicku. Autor článku použil porovnanie, že sa z tej piesne stalo niečo podobné, ako je "Nech bože dá" pre nás (predovšetkým v hokeji)...Surtur, nemáš za čo.
Vydarené majstrovstvá. Dobré zápasy, ideálny počet mužstiev,(a nie polovica Európy ako u mužov), štadióny, ako stvorené pre takéto ME, pekné návštevy.
Vie mi niekto vysvetliť, podľa akého kľúča postupovali mužstvá na turnaj ? Vraj "víťazi kontientálnych súťaži za posledné 4 roky plus najlepšie z jednotlivých krajín". Ako sa tam napr dostalo Atletiko, a nie Barcelona ?
Pôvodne som chcel odpovedať, ale všimol som si nick, a uvedomil som si, že to píše jeden z tej kategórie , o ktorej platí, že "ak sa niekto háda s bl*com dlhšie ako pol minúty, hádajú sa bl*ci dvaja" :-)
3/10 :-( Môže to mať niečo spoločné s tým, že som ani jeden z nich nevidel ?
Stredoškoláci sa ani na tú matematiku nehrnú štýlom "ja,ja pán učiteľ, ja chcem mať hodinu matematiky namiesto diskotéky, prosím !"...Keby to nebolo na silu, tak by v stredoškolských osnovách ostala asi len telesná výchova... Spartakiáda bola vtedy normálna, bežná súčasť života. Nebolo to nič také, ako dnes tvrdia podaktorí, že tam cvičenci boli hnaní dobre že nie pod hrozbou smrti.
Ja -podľa vlastných skúseností - tvrdím iné. Malé deti ( škôlkári, prváci -druháci) sa na cvičenie tešili. Puberťáci tiež, ale akosi "z trucu" sekali frajerov, že o to nemajú záujem. Stredoškoláci to brali ako bežnú súčasť vyučovania - matematika, slovenčina, spartakiáda...
Kto už môže byť kompetentnejší v otázke piva, ako Markus Beer ? :-)
Ešte by mali spoplatniť kroky. Veď tým , že človek kráča, ničí podlahu. Kto by robil dlhšie kroky, mal by zľavu.
Inde píšu, že 400 mil zarobí za dva roky, nie za rok. Čiže denne nie milión, ale úbohý polmiliónik.
Okolo teba čítanie s porozumením nešlo ani náhodou :-)
Dúfam, že sa FIFA poučí a v budúcom ročníku pozve aspoň 78 klubov. A hrať by sa mohlo v Grónsku, Azerbajdžane, na Filipínach a na Madagaskare.
Odporúčame