Krištofík stretne kamaráta a ten sa pýta :
Ako sa máš , Krištofík?
A Krištofík odpovedá :
„Povinná robota a zodpovednosť“ sa poriadne zredukovala a s nadhľadom znalca mám odvahu pokojne tvrdiť, že povinnosti nebadane vystriedal výhradne záujem, sloboda rozhodovania pri výbere priorít a ver mi, ako sa hovorí „v globále“, vôbec to nie je zlý modus života.
.
Kamaráta ,, naplo " a pokračoval v ceste .............................

