Prečo vy - potomkovia nemeckých okupantov - tak hystericky reagujete na všetky správa o vašom nenávidenom Rusku ?
Prečo vy - potomkovia nemeckých okupantov - tak hystericky reagujete na všetky správa o vašom nenávidenom Rusku ?
Vari si len nemysleli , že USA im dodá najnovšie technológie ?
Ak súd dokáže , že ty máš črty v správaní , ktoré nevylučujú , že si vrah , tak ťa má niekto právo nazývať vrahom ?
Pozabudol si sa v stredoveku ( alebo ste sa to v škole ešte neučili ) .
V stredoveku človeka obvinili a on dokazoval , že je nevinný .
Prezradím ti tajomstvo , johny .
Dnes je to naopak.
Vinu dokazuje súd ( žalobca ) a nie obvinený .....................................v tomto prípade ten ,, čierny vták " .......
A čo by si povedal , dule 3 , ak by niekto presadil zákon , že zo Slovenska vyženú Kotlebu a jeho sympatizantov ?
Nechápem , prečo by niekto mal Sulíkovi BEZTRESTNE nadávať do fašistov ..........
Keď zaútočí Asadova armáda , tak SOHR presne vie , koľko ľudí bolo mŕtvych , ranených , koľko tam bolo detí ...............
Keď zaútočí ,, umiernená opozícia " ..............tak pre SOHR .................nie je bezprostredne jasné či si incident vyžiadal aj mŕtvych.
Neodporuje .
Iba to dokazuje , že my - euroatlantická civilizácia - rýchlo zabúdame a voči iným krajinám ( hlavne voči Rusku ) sa tvárime ako keby sme boli ,, bez hriechu "........
Ak ide o naše - geopolitické a ekonomické záujmy , tak sa spojíme ,, aj s diablom " a nemáme problém použiť vojenskú silu.
Ak však TO ISTÉ urobí niekto iný , tak uvalíme sankcie .....................a roníme krokodílie slzy nad nedodržaním medzinárodného práva a nedostatkom demokracie .
Do vypuknutia druhej svetovej vojny získali ženy práva vo voľbách v 32 krajinách vrátane, napríklad,
Ruska (1917),
Kanady (1918),
Československa (1919)
či USA (1920).
Až po vojne v roku 1945 získali ženy právo voliť aj vo Francúzsku či v Taliansku.
V najstaršej republike sveta, San Marine, sa ženy tohto práva dočkali až v roku 1960,
vo Švajčiarsku v roku 1971
a v Lichtenštajnsku (v poslednej európskej krajine) dokonca až v roku 1984.
.
Predbehli nás také krajiny ako - Turecko , Uruguay , Equador a Brazília ...............................
Problém nie je v poľnohospodárstve , ale v spracovateľskom priemysle.
Vyvážajú sa poľnohospodárske ,, suroviny " ..... a dovážajú sa produkty s vysokou pridanou hodnotou ...................
A čo je na tom zlé , že niekto chce vystúpiť z EU alebo NATO , Palko ??????
.
Francúzsko vystúpilo z integrovanej vojenskej štruktúry NATO v roku 1966.
Ústredie NATO sa presunulo z Paríža do Belgicka .
Charles de Gaulle zastával názor, že NATO je príliš pod kontrolou Američanov .
V nasledujúcich rokoch de Gaulle presadil odsun AMERICKÝCH jadrových zbraní z Francúzska.
Autor: SITA/AFP - Dátum: 03.04.2008
.
Velká Británia už druhý krát hlasovala o vystúpení z EU v referende ..........................a vieš ako to dopadlo , Palko ????
Neodpovedal si.
Kto má právo rozhodovať o tom , čo Irán má alebo nemá ?
A čo ?
To je predsa vec Iráncov .
Kto má právo Iráncom nariaďovať , KTO u nich má vládnuť a to či majú alebo nemajú mať jadrové zbrané ?
KTO??????
Hops ..........................Do roku 1995 !!!!!!!!!!v americkom štáte Mississippi ODMIETALI .....
Ukázalo sa podľa neho, že populistický a zároveň nenávistný štýl politiky získava domináciu aj v krajinách s NEUVERITEĽNE DLHOU DEMOKRATICKOU TRADÍCIOU ......................hovorí Béla Bugár
.
Pravda je ,, trošku " iná.
V roku 1955 v USA černoška Rosa Párksová ODMIETLA UVOLNIŤ MIESTO v autobuse belochovi a bola za to ZATKNUTÁ.
Do roku 1955 v americkom štáte Mississippi ODMIETALI odhlasovať ZRUŠENIE OTROCTVE a formálne bolo otroctvo v USA zrišené až v roku 2013.
.
O akej demokratickej tradícii to Béla (on ako PRÍSLUŠNÍK MENŠINY ) hovorí ???????
Prečo by Irán nemal mať jadrové zbrane , kalashnikov .
Mohol by si nám to vysvetliť ?
Okrem toho , že si urazil občanov Ruska si nič nevysvetlil , chlapče .
Otázka bola , prečo občania Ruska nepodporili niekoho iného - ale podporili Putina .( veď kandidátov na prezidenta bolo až až )
Skús ešte raz .................................................. ...................
Opäť sa mýliš , nonilion....
.
Generická varianta léku musí projít klinickými testy a Turing Pharmaceutical má způsob, jak konkurenci přinejmenším zpomalit.
Jde například o techniku „kontrolované distribuce“ (controlled distribution), o které Shkreli dobře ví, protože o ní mluvil už ve své předchozí firmě Retrophin.
Lék Daraprim je (už díky předchozímu vlastníkovi) ve zvláštním režimu, který umožňuje prodej pouze pacientům. To může podle některých omezit možnosti klinických testů.
Druhý problém spočívá ve svobodě firmy Turing Pharmaceutical kdykoli v budoucnosti změnit cenu.
.
Takže i kdyby nějaká konkurenční farmaceutická firma strávila několik let (a utratila miliony dolarů) testováním a registrací generické varianty léku, nebude jí to nic platné.
Turing Pharmaceutical totiž může po několik let na Daraprimu vydělávat, a jakmile přijde na trh generická varianta, srazí cenu Daraprimu jen kousek nad výrobní náklady.
Možno by nebolo zle , lubo , ak by si si predtým ako niečo napíšeš prečítal o Volkswagene pár údajov .
Vyhneš sa tak tomu , aby ťa ostatní mali za ....................
https://sk.wikipedia.org/wik i/Volkswagen
.
Ty budeš nejaký ,, rusofil " , abraxas .
Špionážne plavidlá a lietadlá majú iba Rusi...........................
My - NATO - máme iba ,, vedecké " plavidlá a lietadlá ........ktoré nerobia špionáž ....oni sú iba na ,, bežnej misii ".............kde zbierajú ,, vedecké poznatky " , ktoré hlásia ( bohvie prečo ) do Pentagonu .......
.
Odporúčame