„Vyzerá to, že prímerie sa skončilo,“ uviedol Rami Abdar Rahmán, šéf exilovej Sýrskej organizácie pre ľudské práva (SOHR).
.
Názov organizácie vyzerá HONOSNE ...............ako hovorí jej ,, šéf " má 200 členov .....v skutočnosti ide o jedného pôvodom sýrskeho obchodníka s textilom v Londýne.
Zdá sa , že všetky európske a americké médiá NEMAJÚ INÝ zdroj informácií ...........iba tohoto jedného obyvateľa Londýna.
Nuž neviem.
Americké družice a drony sú schopné prečítať značku na aute a keď chceme vedieť či sa v Aleppe bojuje alebo nie , tak sa ideme opýtať Ramii Rahmána do Londýna .
Ak by to nebolo trápne , bolo by to smiešne ................................................

