Sigmar Gabriel povedal, že chce chrániť domáce technologické firmy pred neželaným skupovaním zahraničnými vlastníkmi,
.
A to už ako ?
Veď podľa Mikuláša a Ivana - najlepší vlastník je ZAHRANIČNÝ vlastník .
Sigmar Gabriel povedal, že chce chrániť domáce technologické firmy pred neželaným skupovaním zahraničnými vlastníkmi,
.
A to už ako ?
Veď podľa Mikuláša a Ivana - najlepší vlastník je ZAHRANIČNÝ vlastník .
A prečo by nebol Stalin agresívny a neobsadil by časť Polska?
Británia mala vtedy obsadenú polovičku sveta ako svoje kolónie .
Francúzsko , Belgicko , Holandsko , Španielsko , Nemecko sa správali rovnako.
Taliansko plánovalo obsadiť časť Afriky .
Japonsko chcelo obsadiť celé Tichomorie včítane Austrálie a vytlačiť odtiaľ Britov , Francúzov ....
.
Prečo to teda vyčítať iba Stalinovi ???
Zajištěni smlouvou s Německem, vypověděli Poláci 13. září 1934 na shromáždění Společnosti národů v Ženevě smlouvy o ochraně národnostních menšin (což bylo nejen porušení deklarace Společnosti národů, ale i Versailleské smlouvy) - což jen zvýšilo útlak početných národnostních menšin v Polsku (Rusů, Ukrajinců, Čechů (těšínských i volyňských), Litevců, Rumunů, ale i Židů a Němců).
Při odjezdu ze Ženevy 28. září 1934 ministr zahraničí Polské republiky Beck prohlásil:
„Polsko o své vůli prohlašuje, že od nynějška spojuje svůj osud s osudem Německa...
Polská vláda se prohlašuje od nynějška za osvobozenou od jakýchkoliv závazků vůči Československu a připomíná svoje přání stanovit společnou hranici s MAĎARSKEM .“[2]
S Hitlerom kolaborovali aj Francúzi , Španieli , Japonci , Briti , USA , Poliaci , Maďari , Slováci .......
Prečo to vytýkať iba Rusom ?
To si študoval slabo , keď máš len dvojnásobný plat ako upratovačka.
Takže I. G. Farben, společnost, která se stala klíčovou složkou německé válečné mašinérie, byla pod kontrolou Rockefellerovy Standard Oil, která v té době, ve 30. letech, financovala 45% Hitlerovy volební kampaně.
Prostřednictvím General Electric ovládal J. P. Morgan německý radio-elektrický průmysl ve formě AEG a Siemens (v r. 1933 vlastnila General Electric 30% podíl v AEG).
Prostřednictvím telekomunikační společnosti ITT ovládal 40% německých telefonních sítí a 30% leteckého výrobce Focke-Wulf. Opel byl převzat General Motors rodiny DuPontových.
Henry Ford měl 100% ve Volkswagenu.
V r. 1926, za účasti Rockefellerovy banky Dillon Reed and Co., se zrodil druhý největší průmyslový monopol – metalurgická firma Vereinigte Stahlwerke Thyssen, Flick, Wolf, Fegler etc.
Najmä, keď im dôjde ekonomická agenda. ......................potom začne Hilary v predvolebnej kampani hovoriť o Rusku .
Odporúčame