NATO by malo jasne formulovať čo urobí ak Rusko použije nukleárne zbrane na Ukrajine.
NATO by malo jasne formulovať čo urobí ak Rusko použije nukleárne zbrane na Ukrajine.
Nikto nemá odvahu zastaviť toto šialenstvo.
Raz im musí niekto povedať: Majte čo chcete ale už prestaňte otravovať!
Nedrizdaj.
Rusi keď chcú niečo okradnúť nepotrebujú precedens.
Pred rokom 2014 bol v Donbase pokoj a mier.
Zabíjanie začalo keď tam Putin poslal svojich zelených mužíkov.
Nezaslúžená prehra?
Prehrali sme možno nešťastne, ale zaslúžene. Ved super dal 2 góly a my len jeden.
Nepokoje v Donbase mali asi 14 000 obetí (2014-2021) a zhruba polovica z nich boli Ukrajinci.
Krv na rukách Putina.
V roku 68 ČSSR a “u nás” bolo to isté.
Ako môže USA alebo Európa na tejto vojne zarobiť keď dávajú Ukrajine zbrane zadarmo?
Napni svoj malý mozog a vysvetli nám.
Aké vraždenie?
Nepokoje v Donbase začal Putin v roku 2014.
Zaujímavé, že pred rokom 2014 sa nevraždilo.
K čomu je to dobré?
Aj spomaľujúce auto má môže zabiť.
Medvedev si je sám navine.
Vedel, že diváci budú nepriatelskí a mal byť na to pripravený.
Keď chce zarábať špinavé západné peniaze a byť kamarát s Putinom nech si hryzie do jazyka.
Dobrá správa je že Wawrinka je spať.
Je nižší ako Putin. Spĺňal kritériá.
Prvé bomby v porovnani s dnešnými boli prskavky.
Ebneme tam atómovú bombu aby sa tam 10 000 rokov nedalo žiť.
Donbas náš naveky.
Odporúčame