Na teba treba poslať FBI farizej.
Vieš čo znamená “pseudo”?
Argumentácia nemôže byt pseudo.
Čím ich vyzbroja?
Pôjdu na Ukrajincov čapicami?
Si bezpečný a 2x do roka ideš k moru.
Čo sa sťažuješ?
Srbi na cele s Milosevicom sa tak rozhodli.
Stacilo stiahnuť vojská z Kosova.
Po bombardovaní ich nakoniec stiahli.
KGB-áci, ktorí dirigujú dnešné Rusko vedia čo robiť s tými ktorí sa vzpierajú.
Dovolili sme aby sa jej zmocnili.
Najvýraznejší element vlajky ČSR bol slovenský (modrý trojuholník).
Jedna rodina sa necháva “voliť” do úradu prezidenta vyše 50 rokov s výsledkami volieb nad 95%.
Úplne právoplatné.
-:)))
Assad je samozvaný prezident, teda diktátor.
5 miliónové Fínsko ich porazilo v rokoch 1939-1940.
900 amerických vojakov chráni Kurdov.
Na základe čoho je 50 000 ruských vojakov v Syrii?
Nechali sme si zobrať našu vlajku a teraz si nás pletú so Srbmi a Slovincami.
Nielen počty ale aj morálku treba brať do úvahy.
Je rozdiel byť agresorom alebo bojovať za vlasť proti okupantom.
“Riešia” len rusi.
Isté ako odtlačok prsta.
Čiastočná mobilizácia v čiastočnej vojne.
Referendá keď sa hodia.
Ked urobili referendum Čečenci tak ich Rusi zrovnali so zemou.
Nemožno mat vplyv keď nie je sila.
Peter Veľký chcel Rusko dostať do Európy a dnes 300 rokov neskor Putin robí presný opak.
Ukrajincov “presunuli” za Ural a teraz budú robit divadlo s referendom.
Odporúčame