Mamon a peniaze boli odjakživa vlastné cirkvi.
Nepotrebovali sa chodiť do Ameriky učiť.
Skôr naopak.
Mamon a peniaze boli odjakživa vlastné cirkvi.
Nepotrebovali sa chodiť do Ameriky učiť.
Skôr naopak.
Článok je plný nesprávnych čísiel.
Percento ľudí praktizujúcich nábozenstvo je podstatne menej ako 88%.
Najnovší prieskum (2021) udáva percento veriacich 71%.
“Predstaviteľom kresťanstva v Spojených štátoch je pravoslávna cirkev” ????
Ťažko chápať tuto vetu. Pravoslávni predstavujú len 0.5%.
Katolíkov je 21% čo je do 70 miliónov ľudí.
Recesie sa ako prvé vždy prejavia v Amerike. Potom prichádza na radu aj na zbytok sveta.
Ak nerátam tigrov ako S.Kórea, Kuba a Venezuela. A Rusko.
Rusko sa stane výrobnou dielňou pre svetoznáme čínske autá?
Až na to, že Madari sa stotožňujú s Hunmi a Attilom.
Nemajú na to žiaden dôkaz. Jediným spoločný znakom je kočovníctvo.
Ale oni sa stotožňujú aj s Avarmi a Skýtmi.
K Attilovi sa okrem Maďarov hlásia aj Turci, Bulhari a Čuvaši.
USA urobili milosť Rusom keď ich prizvali do partnerstva na ISS.
Vobec ich nepotrebovali.
Preto sa hromadia podozrivé úmrtia ľudí napojených na Putinokraciu.
DNA ne skutočnosť a sa nedá spochybniť politikou.
Zdravý rozum hovorí že majú pravdu.
Víza sa neodmietajú bez dôvodu. Trnavskí fukcionári majú maslo na hlave.
Taxikár - Etiópčan mi cestou na letisko rozprával ako to Číňania robia v Afrike (Etiópii).
Skorumpujú politikov, dostanú zákazky (infraštruktúra, cesty) a privezú si k tomu úplne všetko čo potrebujú z Číny, včítane pracovníkov. Nevytvárajú žiadne pracovné príležitosti pre domácich ľudí a nekupujú nič domáce.
Trnava zúri??
Ved je to ich chyba.
Je to Čínska korupčná taktika podplácania politikov cez ktorú robia obchody a rozširujú vplyv.
79% obyvateľov Šalamunskych ostrovov je proti dohode s Čínou.
Niekto by mal filtrovať extrémne hlúposti.
Aj za cenu že by sa to volalo cenzúra.
Každé 2 týždne iný cieľ.
Super stratégia.
Odporúčame