Dvojkríž sme im ukradli??
Hádam naopak.
Na Covid umierajú len nezaočkovani.
Prečo by mali umrieť po štvrtej, keď neumreli po prvej, druhej a tretej??
Tá cudzinecká légia má byť Slovan??
A Ferencváros o nič lepšie.
Následkom vakcín nezomierajú žiadni.
Umierajú nezaočkovani.
FIFA vedie štatistiku hráčov ktorí zomreli na ihrisku.
Prvý prípad je z roku 1886.
Len za 5 rokov pred Covidom 2014-2018 bolo zaznamenaných 53 prípadov.
Príliš skoro.
Chce to ešte jednu-dve generácie.
Voľby poštou sa nedajú falšovať.
Za každým hlasom je stopa a podpis.
“Oblasti nízkeho tlaku majú tendenciu priťahovať vzduch smerom k sebe”
To je objav.
Putin a jeho pajáci stále spomínajú sankcie.
Začínajú bolieť viac a viac.
Ďaleko najvyšší vnútorný dlh má Japonsko.
Japonci dlhujú sami sebe
Vykrúcali ti ruku alebo si mal pištoľ na čele?
Ak nie bolo to dobrovoľné.
Mnoho ľudí muselo odísť zo zamestnania keď neboli zaočkovaní.
Prečítal si si dobre čo napísal predtým než si si kopol?
Buď dovoliť každému akebo nikomu.
Ani nehovoriac o tom, že štát by nemal do toho čo hovorit’.
Kto chce ist bojovať nech ide.
Odporúčame