Hackeri su kriminalnici a musia byt stihani.
Nie je nic legalne, cestne a chvalyhodne na tom, co robia hackeri.
Hackeri su kriminalnici a musia byt stihani.
Nie je nic legalne, cestne a chvalyhodne na tom, co robia hackeri.
Uz prestan otravovat ty chmulo.
Stale mnohym nedochadza ze tu neide o volby, ale o scitanie obyvatelstva.
Dilema spojena s tou otazkou je v tom, ze stat na jedenej strane potrebuje dostat informaciu o pocte obcanov a pocte legalnych rezidentov, ale cena za tuto informaciu bude to, ze ludia, ktorych statut je vratky sa nebudu participovat na scitani.
Preco by mi mala vadit?
Taras bruk.
Je to prave naopak.
Ked bude v dotazniku otazka obcianstva ilegalni imigranti nebudu vyplnovat dotazniky a stat nebude vediet nic.
Aka skoda, ze Stalin urobil tu chybu.
Cela Korea mohla byt dnes po kontrolou Kima a nie 25 milionov ale 75 milionov korejcov by dnes malo holy zadok.
Posledna veta je hlupost.
"bez vedomia korejcanov" ????? Vo vojne sa nikto nepyta obyvatelov co si myslia.
Korea bola rozdelena docasne po vyhnani Japoncov a podla dohody velmoci mala byt zjednotena.
Ale jedna strana odmietla vypisat volby a sa spytat obyvatelov co si o tom myslia.
Nechavate sa manipulovat cirkvou.
Jedine cirkev ma zaujem, aby obchody boli v nedelu zatvorene.
Cirkev vas chce mat v nedelu v kostoloch, aby nad vami mala moc.
A to hovorim ako katolik.
Nielen uvedenie obcianstva je problem. Su namietky aj proti otazke rasy alebo povodnej krajiny predkov.
Co ma s tym Rusko spolocne?
Tu neide o volenie ale o scitanie obyvatelstva.
Vynimocne suhlasim s republikanmi.
Otazka statutu rezidencie by mala byt zodpovedana pri scitania ludu.
Neplatenie dani sa v USA tresta financnymi pokutami a vazenim max 5 rokov.
Na Slovensku financnymi pokutami a vazenim az do 12 rokov.
Co ma s tym Rusko spolocne?
Spravajte sa civilizovane, nebudu vas prehliadat.
Odporúčame