Blbost!
Ziadne povinne sprepitne neexistuje. Kto nie je spokojny s obsluhou nemusi dat nic.
Blbost!
Ziadne povinne sprepitne neexistuje. Kto nie je spokojny s obsluhou nemusi dat nic.
Predsa rusi nevysli naprazdno.
Voloda si madli ruky.
Cim viac sankcii, tym lepsie pre Rusko.
Porovnavaju krabicky od sardiniek s velkymi autami.
Samozrejme, ze rozdiely su obrovske.
Samozrejme za ho nedrzia pre jeho modre oci.
Vsetka ucta para-sportovcom.
Ale davat im rovnake odmeny za medaily je prisilne kafe.
Netuzi po blahobyte... -:)))))
Staci mu zopar kamaratov... -))))
... a zena, ktora ho zivi. -:))))
Keby sa ti niekto dostal do pocitaca, ukradol ti identitu, vyraboval bankove konta, vycerpal fo dna kreditne karty by si so mnou suhlasil.
Americania ziadaju o vydanie 13-tich konkretnych ruskych hackerov.
Ich zivoty v Rusku visia na vlasku.
Sputnik 1957 - 12 rokov po vojne
Gagarin 1962 - 17 rokov po vojne
Len 7 rokov po Gagarinovi mali americania 12 astronautov na mesiaci.
Uz je to 50 rokov a rusi stale nic.
-:))))
Ak nechas dvere na svojm byte nezamknute dava to niekomu pravo vojst dnu?
Hacknut niekomu pocitac je to iste ako vylomit trezor.
Gulka do hlavy!!!
Odporúčame