Uz len diskusia na tuto temu naznacuje, ze sa nieco meni.
Uz len diskusia na tuto temu naznacuje, ze sa nieco meni.
Venovat sa vlastnemu zivotu znamena:
"zabudnite na sprostosti, ktore som nataral".
Nepovedal by som, ze Uhorsko bol nas domov.
Skor nieco take ako domace vazenie.
Placko chce z toho vytlct nejake peniaze.
Po dlhom obdobi, ked vsetko z dovozu bolo lepsie si zaciname vazit vysledky vlastnej poctivej prace.
Ver comu chces ciciak.
FBI a vsetky agentury CIA su v nazore na rusky hacking uplne jednotne.
Putin to nenecha len tak.
Zakaze vstup americanom do Ruska.
Bude to katastrofa.
Miliony americanov budu musiet odvolat svoje dovolenky na Sibiri a zrusit svoje rublove konta v ruskych bankach.
-:))))
Chapes v com je rozpor?
Niekto sa tu snazi dokazat, ze 6 milionov zidov sa vo velmi kratkom case "odstahovalo" z Europy a sa niekde uspesne skryvalo az do povojnovych rokov, ked im americka legislativa umoznila vstup do USA.
Rimania to pokaslali.
Ohladne Katyne je dostatok zverejnenych informacii.
Su rozne recepty na dlhovekost.
Moj otec sa dozil 88 rokov. Jedaval malo a zdravo a denne si dal pohar cerveneho vina.
Zbytocne si odopieral, lebo nakoniec ho dostal allzheimer.
Odporúčame