Je jedno ako ju nazyvas, hlavne ze ma chrani a ze je zarukou stability.
Je jedno ako ju nazyvas, hlavne ze ma chrani a ze je zarukou stability.
Jediny stat v Europe, ktory ma namietky voci existencii NATO je Rusko.
Niet lepsieho argumentu v prospech existencie NATO.
Pomaly sa zacina ukazovat kto je neschopak a kto nie je.
:-))
Uznesenie Najvyssieho Sovietu ZSSR zo dna 19.2.1954.
Rusi dobyjali uzemia vylucne chlebom, solou a dobrym slovom.
Krym bol legalne pricleneny k Ukrajine najvyssim organom krajiny.
Krym patril imperialnemu Rusku a ZSSR, nikdy Rusku samotnemu.
Ukrajina mala na Krym rovnake pravo. Aj ukrajinci bojovali a zomierali v dobyvacnych vojnach Ruskeho imperia.
A pokial ide o najazdy tatarov, najviac nimi trpela Ukrajina.
Podla toho co pises maju Cinania plne pravo vyhubit mongolov a zabrat cele Mongolsko ako doplatu za tisicrocne rabovania Ciny.
Je naozaj ubohe obhajovat anexiu udalostami spred niekolkych storoci.
Pozri ty chudak.
Hranica je pomyselna ciara, ktora je vecou dohody, tede nie je permanentna.
A v tomto pripade ani nie je dana ziadnym zakonom.
Teda sa da spochybnovat a mozno o nej zartovat.
Nie je potrebne sa ospravedlnovat.
Tvoja slovencina je dobra.
Povodnej Europe niekto posunul hranicu az na Ural, a prilepil k nej Balkan.
-:))))
Takmer vsetko co Turci maju, maju od Grekov.
Preco maju USA s Ruskom rozsirovat zmluvy?
Je na to nejaky rozumny dovod?
Okrem toho ze Rusko sa chce hrat na velmoc?
Vieden je vychodna hranica Europy. -:))
A boli od nej odohnani.
Tiez sa hovorilo, ze Balkan zacina v Bratislave.
Za prve Turci sa do Europy ani nedostali.
Za druhe ako rozlisit turecke od greckeho. Turci dobyli grecku Malu Aziu, poturcili ludi a prevzali tradicie.
Za tretie europania chovali osipane, teda urcite robili klobasy.
Nemozno jednu prihodu aj ked je z analov zovseobecnovat.
Avari boli kmen, teda mali svoje zeny a rodiny a taktiez nepotrebovali chodit nikde prezimovat, lebo mali svoje jurty, ved prisli z oblasti, kde zimy boli este chladnejsie.
Nemozem nereagovat na tu prvu vetu:
Ake typicky slovenske - najvacsia radost je skodoradost.
Od vykania som si odvykol.
Vykanie v anonymnej diskusii je smiesne.
A navyse mam tu vyhodu "seniority".
Ruski vojaci znasilnili 2 miliony nemeckych zien v 2. svetovej vojne.
Absolutne najhorsi nasilnici v historii ludstva.
V ruskych statistikach sa to neobjavuje, lebo ruske zeny asi povazuju za normalne, ze ich muzik prekoti kedy sa mu zachce.
Odporúčame