Good one!
Frau Merkel by mala zacat rozmyslat o tom, ako zachranit svoju karieru, svoju stranu, svoju "legacy" a koniec koncom aj Nemecko samotne. Ak je to este mozne.
"Nie vsetci moslimi su teroristi, ale vsetci teroristi su moslimi".
Otazka je co urobi bezneho moslima teroristom?
Dobrym zaciatkom by boli gulky do hlavy militantnych klerikov.
Dvakrat po sebe viest 3:0 a potom sa obavat o vysledok? S tym by mal Kozak nieco robit.
Putin je zodpovedny za statom organizovany doping. Vyzva na vysetrenie je vrcholom hypokracie. Bol to on, co vyspickoval patrioticke citenie rusov s cielom obnovy byvalej slavy z cias ZSSR. A za tym ucelom financoval propagandu a sport.
Jeden milion je uz Europe a zatial EU proti tomu neurobila nic. Takze dalsie miliony sa uz pripravuju alebo balia kufre.
Rusko je velmoc? -:))))
Kde?
V Europe ?
Nie!
V Azii?
Nie!
Asi v strednej Azii.
Keby bola Merkel tvrdo zastavila migraciu hned v pociatku mohla sa stat dalsou zeleznou lady akou bola Tatcherova a mohla kandidovat na titul najuspesnejsieho kancelara v historii Nemecka.
Prepasla svoju sancu, teraz je na smiech, a vsetky negativa migracnej krizy padnu na jej hlavu.
Dalsi byvaly sudruh tu prezentuje svoju zlobu, frustraciu a bezmocnost.
Ruska cizma slapne vsade kde moze. Povedat, ze sme pre nich nezaujimavi je hlupost.
Trenerom, lekarom a funkcionarom dozivotne, atletom na 1 rok.
Ako obvykle. Ziadna odpoved, len invektivy.
Rusko ma pravo kradnut uzemia, zacinat vojny a nema pravo ziadat......???????
Si objavil ameriku? Miami bolo spanielske ked si ty bol pionierom.
Propagandisticka uderka je platena z toho isteho vvreca ako dopingy pre ruskych sportovcov.
Trpslicia ekonomia chce vyhrat preteky v zbrojeni?
Rusko uz pred vypadkom technicky zaostavalo 20 rokov.
Odporúčame