Povedat, ze 10% ludstva produkuje 50% emisii je zavadzajuce.
Pretoze tie emisie produkuju tym, ze vyrabaju produkty a potraviny, ktore zbytok sveta potrebuje a kupuje.
Povedat, ze 10% ludstva produkuje 50% emisii je zavadzajuce.
Pretoze tie emisie produkuju tym, ze vyrabaju produkty a potraviny, ktore zbytok sveta potrebuje a kupuje.
O televizory, pocitace a tablety za polovicnu cenu je vsade zaujem.
Erdoganova pozicia doma vyzera byt celkom solidna. Po zostreleni ruskeho lietadla este silnejsia.
Preboha co je unikatne na nie velmi starom industrialnom areali?
Klamstvo.
NATO nic take nevyhlasilo.
Najdolezitejsie je to, aby cely areal byvaleho PKO nadalej zostal miestom pre verejnost.
Ako ked mas nadchu. Je lepsie mat 2 dierky ako iba jednu.
Slopali aj za Brezneva, slopu aj za Putina, len ten zradca Gorbacov im chcel zmenit kulturu a preto ho dodnes nenavidia.
Priemerna dlzka zivota muzov podla OSN:
USA - 76 rokov
Rusko - 61 rokov
Bombarduju hlava nehlava a ani nevedia kto tu bombu do lietadla dal.
Nepretrzite prevadzky boli aj predtym, aj 10 alebo 12 hodinove smeny. Vacsinou preto, ze si ich ludia ziadali, aby mali predlzene weekendy.
Keby indiani boli vyvrazdeni, by neexistovali. Dnes ich je v USA 4 x tolko ako ked prisli Europania.
Takze Stalin by bol neviniatko, keby pocet obeti bol len 1.5 miliona?
Myslis, ze ti co ti co doslova kraglovali ludi zanechavali za sebou presne zaznamy?
Naozaj si taky naivny?
A ta posledna veta je naozajstny gol. Myslis, ze Stalin by sa Churchillovi priznal? Aku dokazovu hodnotu ma to co Churchillovi povedal?
"Ropa v severnych castiach sa tazi velmi zle - preto je tak lacna" ?????????
Aj ruske zdroje odhaduju do 10 milionov obeti plus dalsich 6-8 obeti hladomoru.
(1.5 miliona popravenych, 5 milionov obeti pracovnych taborov, do 2 milionov mrtvych v dosledku nasilneho stahovania, 1 milion mrtvych ruskych vojenskych zajatcov).
Horymir zase sa raz strapnujes obhajovanim nebhajitelneho.
Odporúčame