Uz to tu bolo napisane:
Vyska dlhu USA je proporcionalna dlhu Slovenskej 4 clennej rodiny, ktora si zoberie hypoteku na byvanie v hodnote 100 000 Euro.
Americky dlh - 54 000 $ na obyvatela (zhruba rocny prijem)
100 000 : 4 = 25 000 Euro na clena rodiny (zhruba rocny prijem)


