Administrator si vybija energiu na nepodstatnych veciach a taketo nieco mu nevadi?
Ved sa jedna o hlavu statu.
Administrator si vybija energiu na nepodstatnych veciach a taketo nieco mu nevadi?
Ved sa jedna o hlavu statu.
"Etnicke napatie, masakre, hispanci, krajina pred vnutornym zrutenim...."
A napriek tomu sa tam ludia tlacia a tlacia z celeho sveta.
:-)))))
Co sa ti nehodi nie je relevantne?
Keby nebolo Putina, by sa do toho vazenia ani nebol dostal.
Suma sumarum sa predpoklada narast USA ekonomie v roku 2015 o 3%.
Oni mu nebrania, ale cestou sa bude musiet zastavit vo Svedsku a potom v USA.
:-)))))))
Trepes sprostosti saso. Zbrane sa v USA kupuju legalne. Aj vybusniny. Pokial nekupujes cely nakladak.
Vsetci sa tu zaoberate americkym dlhom, pritom Europske staty su viac zadlzene ako USA.
Co keby si si o tom najprv nieco zistila? Financne rozhodnutia robi kongres a musia byt schvalene prezidentom. Republikansky kongres a demokraticky prezident sa nevedeli dohodnut. Obycajny politicky boj.
Rusi si ju drzia ako zolika na vymenu v pripade, ze by na Ukrajine bol zajaty nejaky rusky general na dovolenke.
Od poslednej vojny uplynulo 70 rokov. Tak dlho nebol v Europe mier odkedy vyhynuli neandertaci.
Samozrejme, ze im zapadny svet pomohol. Dal koloniam predpoklady aby sa mohli stat statmi. Dal im zaklad infrastruktury, skoly a statne ninstitucie. Nie nahodou su na tom najlepsie byvale kolonie, ktore dostali samostatnost ako posledne.
Keby zapad nebol zasiahol na Balkane tak by mrtvych neboli statisice, ale miliony.
USA ekonomia ma narast v roku 2015 o 3%
GDP= 17500 mld $ + 3% narastu (525 mld $) = 18 025 mld $
Rusky GDP= 2000 mld $ - 2.2% poklesu (44 mld $ )= 1956 mld $
Bolo som v Moskve 2x zaciatkom 80-tych rokov. V oboch pripadoch ked som sa vratil domov som si pripadal
ako vo Svajciarsku.
Odporúčame