Nas, ktori sme plateni v dolaroch sa to dufam netyka.
:-))))
Nas, ktori sme plateni v dolaroch sa to dufam netyka.
:-))))
K comu inemu maju sankcie sluzit ako k tomu, aby prinutili objekt ustupkom. A ak je Putinizmus stabilitou tak aj za cenu destabilizacie.
Kto plati tych "vedcov" ?
OPEC alebo Rusko?
Naco sa vzrusovat. Je to ako v tej pesnicke:
"jednou si dole, jednou nahore"
Staty vyvazajuce ropu si budu musiet zvyknut na skutocne a realne ceny ropy. Je koniec so spekulaciami a kontrolovanou tazbou pomocou ktorej dvihali ceny do neba.
Nezaujimam sa o drogy a neviem o nich vela.
Ale ty si sa zdas byt lepsie vyskoleny.
:-)))
Spenazuju skusenosti z obdobia zeleznej opony?
Dve priciny ciganskeho problemu na Slovensku:
1. Neochota ciganov sa nechat asimilovat.
2. Neochota bielych asimilovat ciganov.
... a napriek tomu sa dozivaju normalneho veku.
:-)))
Asi je to menej skodlive ako chlastanie.
Chudoba je relativny pojem. V USA je hranica chudoby 1200 dolarov pre jednu osobu a 2000 dolarov pre 4 clennu rodinu.
Preco by sa nemohol vyjadrit k comukolvek? Alebo o Rusku a Putinovi len dobre?
Luteran!
Dobry blog!
Pichol si do osieho hniezda. Rusofili sa hned vyrojili a mnozstvo prispevkov ukazuje ze ich je tu ako hnoja.
:-))
Aljaska ma do 700 000 obyvatelov. Belosi sa dozivaju 79.5 a povodni obyvatelia (Ainu) 71 rokov. Medzi americkymi statmi je Aljaska zhruba uprostred.
Za cara to asi bolo rovnake alebo horsie, ale to nic neznamena. Dnes zijeme 21. storocie a sa to musi porovnavat s dnesnymi standardami.
Ludia ziju aj na Aljaske aj v Skandinavii a sa dozivaju normalneho veku.
25-30% ruskych muzov sa nedozije veku 55 rokov. V UK je to 7%, v USA 10%.
Nie je pit ako pit.
:-)
Vela piju aj Dani aj Skoti a vlastne piju vsetci Europania. Lenze to je ine pitie ako Ruske.
Za pol hodinu si sem dal 12 prispevkov na obranu hlineneho medveda. Zasluzis si svoje peniaze.
:-))
Trafena hus...???
:-)))
Ruska uderka peni od zlosti na autora, ale neviem preco. Ved v blogu su uvedene len proste fakty.
Odporúčame