Ziadna vojne nemoze byt. Rusko nema na vojnu. Putinove napinanie svalov nestaci.
Ziadna vojne nemoze byt. Rusko nema na vojnu. Putinove napinanie svalov nestaci.
Bolo by zaujimave, keby jedna krajina vystupila z EU. Ako experiment na pozorovanie a priklad pre ostatnych clenov.
Priemerna inflacia za poslednych 100 rokov je 3%.
Dufam, ze im Ukrajina uctuje 3 nasobne ceny ako oni platia za plyn.
Typicky priklad tarania do neba.
Inflacia v USA za rok 2014 bole extremne nizka (1.3 %), Priemer za poslednych 100 rokov je asi 3 %.
Preco len na burze? Vsetko co robi Putin je fenomenalne.
Robia chybu. V Bussinesse je ucast na veltrhoch a salonoch dolezita. Neucast sposobi vacsie skody.
Ked som povedal "u vas doma" myslel som ich domacnost.
Ako s tym bicyklom na Cervenom namesti...
Mikulas to bol. Stedry tiez bol. Ale nebol dostojnik ale biskup a nebolo to v Rusku, ale v Byzancii.
Lukasenko sa zahrava s ohnom. Jedneho dna sa zobudi a jeho rezidencia bude obklopena zelenymi muzikmi.
Cely zapadny svet sa topi v prebytkoch potravin, len Kubanski komunisti, ktori by mohli mat 3 urody do roka nevedia nasytit svojich obcanov.
Kim vraj pride s balikom hospodarskej pomoci pre krizou postihnute Rusko.
:-))
Zakon o prechode na metricku sustavu bol v USA prijaty v 19. storoci, ale nebol dosledne presadzovany. Americka veda je metricka a technicky zivot bezi v oboch sustavach. Metricke komponenty su bezne dostupne. Aj v skolach sa vyucuju oba systemy.
http://en.wikipedia.org/wiki/Fuel_taxes_in_t…
F ederalna dan na pohonne hmoty v USA je 18 centov na galon u benzinu a asi 25 centov u dieselu.
Navyse ho zdanuju aj jednotlive staty.
Benzin v USA stoji presne tolko kolko ma stat, hoci niektore staty si nanho prihadzuju dane. Ze ho mate v Europe tak drahy je preto, lebo vase vlady vam ho nekrestansky zdanuju.
Naivita je znepriatelit si suseda, skonfiskovat mu majetky, spojit sa s jeho nepriatelmi a dufat, ze styky zostanu ako predtym.
Za co dakoval vojakom? Ved ziadni vojaci na Kryme neboli?????
Preco zlocinne? Staty maju plne pravo rozhodovat o tom komu predaju svoje vyrobky.
Odporúčame